Як замовити рекламні листівки, які привертають увагу

Перш ніж замовити рекламну листівку, подумайте, що може привернути увагу потенційного споживача в перші секунди. Бажано використовувати яскраві, що впадають в очі, елементи. Це може бути велике фото, барвиста картинка, приваблива жінка, витончена річ, великий шрифт і т. д.

Пам'ятайте, що нестандартний варіант флаєра швидше зацікавить клієнта, ніж звичайний листок. Вітається будь-яка творча фантазія. Ви можете замовити листівки різної форми: круглі, трикутні, овальні, у вигляді складної листівки, трафарету, віяла, візитки і т. д.

Не забувайте про те, що у людини, яка отримала листівку, не завжди є час і бажання читати. Рекламний текст повинен бути простим, звучати ствердно, кидатися в очі. Виділіть ключові слова великим шрифтом. Коротко і чітко, простими фразами поясніть, чому ваша пропозиція особлива, в чому її переваги.

  • Скористайтеся ай-стопером (пастками для очей) - яскравими, «кричущими» елементами, здатними миттєво привернути до себе погляд людини.
  • Замовте стилізовані під просувний об'єкт листівки - в кольоровій гамі використовуйте корпоративні кольори, а в зображеннях - емблеми та логотипи.
  • Пам'ятайте, що короткий лаконічний текст швидше читається і легше сприймається. Не пишіть хитромудрі описи товару або послуги, не вживайте в реченні більше 6 слів і складні слова. Рекламний текст повинен бути зрозумілий з першого разу навіть дитині.
  • Використовуйте гумор, смішні слогани і заклики. Такий прийом добре привертає увагу, думки викладені в життєрадісному ключі створюють позитивний настрій.
  • Обгрунтуйте свою комерційну пропозицію конкретними цифрами. Наприклад, якщо в рекламній листівці йдеться про знижку, то ці 50% повинні «кричати» про вигідну угоду.
  • Застосовуйте для залучення уваги споживачів слова-маркери: «Вперше!», «Терміново!», «Найважливіше!», «Головне!» «Потрібно!», «Стоп!» І т. д. Значний ефект таких слів додає знак оклику .
  • Виключіть з рекламного тексту всі заперечення. Намагайтеся уникати в слоганах частки «не», так як вона здатна на підсвідомому рівні спровокувати сумніви і протиріччя.

До того як замовити рекламну листівку, поставте себе на місце потенційного клієнта, задумайтеся, який текст зміг би залучити саме вашу увагу, яке дизайнерське рішення було б для вас більш привабливим.

Користуйтеся нашими порадами, щоб досягти своїх цілей, а ми гарантуємо якісний та вчасний друк листівок та флаєрів для вашої мети.