Папки

Виготовлення та друк папок

Представити вашу роботу на презентації, розмістити бізнес контакти, передати документи клієнта - це все можна зробити простіше з надрукованими фірмовими папками. Звичайні папки просто виконують свою роботу, але фірмові папки роблять вас більш помітними й цікавішими. Презентація, яка розміщена в надрукованій папці з вашим логотипом або контактними даними, привертає увагу, ще до початку. Документи, які ви покладете в фірмову папку, обов'язково будуть прочитані вашим клієнтом. А щільні папки з ламінуванням створять додатковий захист.

Замовити друк папок в м Рівному ви можете в нашій друкарні.

дизайн папок виготовлення папок

Який найкращий спосіб розмістити всю потрібну інформацію в одну акуратну професійну презентацію? Фірмові папки зроблять ваш публічний виступ незабутнім.

Замовити друк папок ви можете в форматі А4 і А5 із вклеєною кишенею під документи. Основа папки може створюється за вашим бажанням. Ми пропонуємо повнокольоровий одно- і двосторонній цифровий друк. Папка може бути заламінована глянсовою або матовою плівкою для додання додаткової міцності і поліпшення зовнішнього вигляду. Додатково фірмові папки можуть бути з тисненням фольгою. Друкуються папки на крейдованому і дизайнерському папері.

Вклеєна кишеня для документів може бути, як з друкованою інформацією, так і без неї. У згорнутому вигляді папка може бути плоскою або об'ємною з кишенею товщиною 5 мм.

виготовлення папок для документів замовити папку для документів

Фірмові презентаційні папки стануть відмінним інструментом реклами вашого бізнесу. Ваші клієнти можуть вкладати в них свої документи і бачити ваші контакти перед собою постійно. Ви можете розмістити в кишеню свою візитну картку, свої брошури або ваш каталог, щоб збільшити користь від друку фірмових папок з логотипом.

Друковані папки, виготовлені на замовлення в VPM Поліграф, зроблять графічне представлення про вашу роботу. Це можливість відправити огляд вашого бізнесу клієнту, або просто одна відмінна ідея в привабливій упаковці. Ваші клієнти оцінять увагу до дрібниць і будуть впевнені, що бізнес ви ведете так само.

Ми пропонуємо найбільший вибір фірмових папок в інтернеті. Якщо вам потрібен якісний друк і виготовлення папок з кишенею, замовляйте онлайн в будь-який час.