Пластикові картки

Друк пластикових карток у Рівному

Пластикові карти, надруковані VPM Поліграф, є відмінним інструментом для бізнесу та брендингу або для особистого користування. Ми пропонуємо широкий вибір стилів і варіантів друку, щоб задовольнити всі ваші потреби. Ми пропонуємо:

 • Членські картки;
 • Дисконтні картки;
 • Рекламні картки;
 • Подарункові картки;
 • Клубні картки;
 • Візитні картки;

друк платикових візиток пластикові картки для шедар виготовлення пластикових карток

Та навіть картки з бесконтактним чіпом.

В нашій цифровій друкарні VPM Поліграф можна замовити друк пластикових карток в короткі терміни.

Виробництвом пластикових карток займаємося з початку заснування підприємства. Всі етапи виготовлення ведуться на власному обладнанні, від друку до персоналізації, що дає нам змогу забезпечити доступну ціну. Ми пропонуємо друк пластикових карток на білому, прозорому, золотому чи срібному пластику з подальшим спіканням і покриттям матової, глянцевої чи фактурної ламінації

друк пластикових скидочних карт друк пластикових бейджів друк пластикових карток з ембосуванням

Для VPM Поліграф велике значення має якість. Пластикові картки друкуються на високоякісному пластику, використовуються найкращі витратні матеріали. Пластикові картки мають багато доступних опцій, таких як: смуга підпису чи скрейч-покриття, ембосування (видавлення номера картки), штрихове кодування, тиснення, змінні дані і магнітна смуга. Готові картки мають розмір 86х54 мм, але можливе виготовлення карток нестандартного розміру.

пластикові картки на срібному пластику пластикові картки з магнітною лентою пластикові візитки рівне

Термін виготовлення залежить від завантаження обладнання, в середньому для тиражу 100-1000 карток потрібно 1-2 робочі дні. Потужності нашого обладнання дозволяють виробляти близько 5 тисяч карток на добу, тому ваше замовлення буде виконано вчасно.

Упаковуються картки в коробки з мікрогофрокартону по 100 чи 300 штук.

Види пластикових карток

1. Прозорі пластикові картки.

Пластикові картки з прозорого пластику виготовляються різної товщини. Бувають тонкі пластикові картки та подвійні – з двох слоїв пластику:

 • Тонкі – 0,46 мм;
 • Товсті – 0,76 мм.

Прозорі пластикові картки виготовляються з пластику товщиною в 0,3 мм та з ламінуванням з двох сторін матовою чи глянцевою плівкою, товщиною 0,08 мм. Пластикові картки з прозорого пластику мають лише односторонній друк. Якщо друкувати з обох боків, то інформація та рисунки будуть просвічуватися та накладатися один на одне. Варто враховувати особливості пластику при розробці дизайну прозорих пластикових карток.

пластикові картки кольоровий друк друк дисконтних карток друк пластикових перепусток

Як додаткові функції, ви можете замовити не тільки ламінування, а й тиснення золотою, срібною та голографічною фольгою прозорих пластикових карток. Якщо ви плануєте використовувати картки з прозорого пластику, як дисконтні або клубні, можна додати штрих-код та персональні дані.

2. Пластикові картки з кольорового пластику

Ми виготовляємо пластикові картки на замовлення з кольорового пластику. Для вибору доступні такі типи пластику:

 • Золотий;
 • Срібний (темний та світлий);
 • Білий.

Якщо ви бажаєте замовити пластикові картки в іншій колірній гаммі, то ми робимо пластикові картки будь-якого кольору за допомогою цифрового друку.

кольоровий друк на білому пластику друк набілому пластику друк пластикових візиток з qr кодом

Пластикові картки з кольорового пластику також можуть бути різної товщини: тонкі 0, 46 мм (пвх – 0,3 мм та ламінат з двох сторін 0,08 мм ) та подвійні (два шари пластику по 0,3 мм та два шари ламінації по 0,08 мм). Кожен тип має свої переваги. Тонкі пластикові картки красиво та стильно виглядають, але товсті - більш міцніші, тому враховуйте ці характеристики при оформленні замовлення.

Для пластикових карток з кольорового пластику доступні всі додаткові функції захисту, такі як: контактний чи безконтактний чип, смуга підпису чи скрейч-покриття, ембосування (видавлення номера картки), штрихове кодування, тиснення, змінні дані і магнітна смуга.

Ви можете замовити пластикові картки у Рівному, заповнивши форму на сайті, або зателефонувавши нам, наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротший термін.