Пластикові картки

Друк пластикових карток у Рівному

Пластикові карти, надруковані VPM Поліграф, є відмінним інструментом для бізнесу та брендингу або для особистого користування. Ми пропонуємо широкий вибір стилів і варіантів друку, щоб задовольнити всі ваші потреби. Ми пропонуємо:

  • Членські картки;
  • Дисконтні картки;
  • Рекламні картки;
  • Подарункові картки;
  • Клубні картки;
  • Візитні картки;

Та навіть картки з бесконтактним чіпом.

В нашій цифровій друкарні VPM Поліграф можна замовити друк пластикових карток в короткі терміни.

Виробництвом пластикових карток займаємося з початку заснування підприємства. Всі етапи виготовлення ведуться на власному обладнанні, від друку до персоналізації, що дає нам змогу забезпечити доступну ціну. Ми пропонуємо друк пластикових карток на білому, прозорому, золотому чи срібному пластику з подальшим спіканням і покриттям матової, глянцевої чи фактурної ламінації

Для VPM Поліграф велике значення має якість. Пластикові картки друкуються на високоякісному пластику, використовуються найкращі витратні матеріали. Пластикові картки мають багато доступних опцій, таких як: смуга підпису чи скрейч-покриття, ембосування (видавлення номера картки), штрихове кодування, тиснення, змінні дані і магнітна смуга. Готові картки мають розмір 86х54 мм, але можливе виготовлення карток нестандартного розміру.

Термін виготовлення залежить від завантаження обладнання, в середньому для тиражу 100-1000 карток потрібно 1-2 робочі дні. Потужності нашого обладнання дозволяють виробляти близько 5 тисяч карток на добу, тому ваше замовлення буде виконано вчасно.

Упаковуються картки в коробки з мікрогофрокартону по 100 чи 300 штук.

Ви можете замовити пластикові картки у Рівному, заповнивши форму на сайті, або зателефонувавши нам, наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротший термін.