Бланки, Журнали

Друк журналів і бланків - VPM Поліграф

Бланки та журнальна продукція для вашого підприємства стануть незамінними помічниками в веденні бізнесу. За допомогою надрукованих бланків і журналів можна істотно підвищити продуктивність праці. Вашим працівникам не доведеться вручну розкреслювати поля, писати кожен раз незмінні дані і витрачати робочий час на те, що ми можемо зробити за вас в найкоротші терміни.

У нашій друкарні ви можете замовити друк бланків і журнальної продукції на різографі. Ми виконуємо друк бланків будь-якого формату і розміру, який вам потрібен. Друк виконується форматом А3 і ріжеться на потрібний розмір.

Друк бланків виконується в чорно-білому кольорі. Ви можете вибрати будь-який шаблон бланка або надати свій власний. На бланку ви можете розмістити свій логотип і контактні дані.

друк кассових книг друк журналів обліку друк журналів для вузів

Бланки можна друкувати на будь-якому папері по каталогу. Щільність паперу коливається від 45 гр/м2 (газетний) до 160 гр / м2 (офісний). Ціна вашого замовлення залежить від товщини паперу та тиражу.

Також можна замовити нумерацію бланків.

Друк журнальної продукції також проводиться на різографі. Доступний чорно-білий друк журналів. Ви можете замовити друк журналів в будь-якому розмірі і будь-якого формату.

Після друку журнальної продукції, проводиться проклейка торця, зшивання скобами, перфорація, біговка, тиснення, висікання відповідно до вимог замовника. Виконуємо брошурування журналів в м'яку або тверду обкладинку.

Ми пропонуємо великий вибір бланків і журналів для широкого спектра підприємств, які друкуються з інформацією про вашу компанію. Наші бланки і журнали є доступними і простими у використанні - вся необхідна вам інформація вже надрукована.

Ви економите гроші і час, замовляючи друк бланків і журналів в VPM Поліграф. Зручна і оптимізована форма замовлення на сайті дозволить вам швидко зробити замовлення онлайн. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для уточнення деталей.