Меню

Друк та виготовлення меню в Рівному

У кожному кафе, ресторані або барі перше, що просить клієнт - це меню. Меню - це не тільки список пропонованих страв і їх ціни, це ще й обличчя закладу. Адже якщо ви подасте клієнту погано надруковане меню, ви можете втратити відвідувача. Добре продумане і надруковане меню може стати найціннішим інструментом маркетингу, навіть більше ніж медіа або реклама в інтернеті.

меню для піцерії друк і дизайнкоктельної карти пластикова коктельна карта

VPM Поліграф пропонує друк меню за доступними цінами. Нашим головним правилом роботи є забезпечення якості нашої продукції. Друк меню виконується на крейдованому, дизайнерському папері або пластику, що надає гарний і професійний зовнішній вигляд. Ми використовуємо повнокольоровий лазерний друк стійкими фарбами.

Для додання додаткової міцності і зносостійкості меню та коктейльним картам, ми ламінуємо глянсовою або матовою плівкою за вашим бажанням. Також ми виконуємо тиснення фольгою будь-якого зображення, колір фольги ви можете підібрати самі. При необхідності надруковане меню бігуємо і робимо брошурування скобами, пластиковою чи металевою пружиною, болтами або металевими кільцями. Ви можете замовити будь-які післядрукарські послуги.

Дизайн меню не менш важливий, ніж якісний друк. Для того, щоб клієнти були задоволені і впевнені у вашому професіоналізмі, варто розробити меню, яке буде відповідати загальній стилістиці закладу. Використовуйте ті ж основні кольори для створення меню, що вже присутні в інтер'єрі. Ви можете самостійно розробити дизайн для друку меню, або замовити у наших дизайнерів. Наші фахівці допоможуть з підбором ідеального дизайну. Ми будемо враховувати специфіку та особливості закладу при створенні дизайну вашого меню.

оригінальне меню друк коктельні карти друк

VPM Поліграф гарантує мінімальні терміни виконання замовлення. Наше обладнання та виробничі потужності дозволяють друкувати меню швидко і якісно навіть при повному завантаженні виробництва. Для обговорення термінів і вартості вашого замовлення, зв'яжіться з нашим менеджером або залиште замовлення на сайті. Замовляйте друк меню з доставкою по Україні.