Широкоформатний друк

Широкоформатний друк:

  • виготовлення банерів;
  • друк на плівці;
  • друк на перфоплівці;
  • друк на папері.

Широкий спектр послуг за доступними цінами. Всі витратні матеріали закуповуються завчасно, широкоформатний друк виконується на власному обладнані, що дає нам змогу виконати ваше замовлення в найкоротші терміни.

широкоформатний друк друк банерів широкоформатний друк банерів

Маючи 10-ти річний досвід комерційного широкоформатного друку і графічного дизайну, VMP Поліграф надає різноманітні послуги якісного друку банерів, рекламних щитів, вивісок і плакатів. Цифровий широкоформатний друк є ідеальним способом, щоб отримати вигоду від впливу кольорової рекламної графіки навіть за короткий проміжок часу. Оскільки банер, вивіска або плакат є рекламною продукцією, яка представляє обличчя вашої фірми, важливо, щоб широкоформатний друк виготовляли професіонали. Наші фахівці мають потрібний досвід для виконання якісного широкоформатного друку. Цифрова друкарня VMP Поліграф виконує ваше замовлення на сучасному обладнанні, використовуючи тільки кращі витратні матеріали.

Наша компанія гарантує якісне та швидке виконання робіт по макету замовника або з розробкою дизайну. Ми забезпечуємо професійні результати друкованих робіт за цінами, які ви поза сумнівом оціните. Якщо вам потрібен широкоформатний друк, виконаний на вищому рівні - зв'яжіться з нами.

Чому варто вибрати VMP Поліграф

Ми маємо власне сучасне обладнання для друку великих форматів, надаємо післядрукарські послуги. Ми можемо надрукувати ваш плакат на будь-якому доступному матеріалі: на самоклеючій плівці, перфоплівці або папері. Висока якість друку і фарби зберігає зовнішній вигляд банера не дивлячись на сонце, дощ або сніг.

VMP Поліграф виготовляє не просто банери і плакати, а рекламу вашої компанії, яка дійсно працює.

Замовити широкоформатний друк у Рівному ви можете зателефонувавши до нас або надіслати лист. Наші контакти.