Бігування, фальцування, перфорація

Бігування, фальцування, перфорація на сайті VPM Поліграф

Для того, щоб друкована продукція виглядала завершеною, існує післядрукарська обробка продукції друку. До таких послуг належать біговка, фальцювання і перфорація. Для додання певної форми брошур і листівок, ця продукція після друку згинається в одне або кілька скадань. Якщо вам необхідно, щоб частину листа можна було легко відірвати, застосовується перфорація.

Біговка - формування канавки на місці згину листа. Проводиться на папері щільністю від 170 гр/м2 і більше, щоб уникнути тріщин паперу на місці згину. Біговка проводиться на спеціальному обладнанні.

Існує кілька типів згибання поліграфічної продукції. Це листівки в одне згинання - лист бігується в одному місці і складається навпіл. Популярне Z - складання носить свою назву через те, що продукція в згинается по формі англійської літери. Також існує поліграфічна продукція, яка вимагає більшої кількості складання. Все це досягається завдяки бігуванню.

Фальцювання - згин листа, проводиться на папері щільністю до 150 гр/м2. Фальцювання - це теж згинання готової друкованої продукції, але на відміну від бігування, вона здійснюється на більш тонкому папері.

Перфорація - надсіченія отворів на місці відриву листа. Такий прийом полегшує відрив потрібної частини листа, де надрукована інформація, яку клієнт забирає з собою. Перфорація зазвичай робиться на рекламних оголошеннях з контактною інформацією, які потім відриваються, на рекламних листівках, на бланках. Частина, яка відокремлена перфорацією, може також містити графи для заповнення та внесення змінних даних.

Перфорація може здійснюватися в цілих журналах, де друкується дві однакові частини, обидві заповнюються, а одна з них відривається і віддається покупцеві.

Ширина бігування і перфорації до 500 мм. Максимальний формат аркуша при фальцюванні А3.

Ви можете замовити бігуваня, фальцювання і перфорацію онлайн на сайті VPM Поліграф, або зв'язатися з нами для отримання контактної інформації по телефону або заповнивши відповідну форму на сайті.