Бігування, фальцування, перфорація

Бігування, фальцування, перфорація на сайті VPM Поліграф

Для того, щоб друкована продукція виглядала завершеною, існує післядрукарська обробка продукції друку. До таких послуг належать біговка, фальцювання і перфорація. Для додання певної форми брошур і листівок, ця продукція після друку згинається в одне або кілька скадань. Якщо вам необхідно, щоб частину листа можна було легко відірвати, застосовується перфорація.

біговка в Рівному виготовлення фальцування фальцування на флаєрах

Біговка - формування канавки на місці згину листа. Проводиться на папері щільністю від 170 гр/м2 і більше, щоб уникнути тріщин паперу на місці згину. Біговка проводиться на спеціальному обладнанні.

Існує кілька типів згибання поліграфічної продукції. Це листівки в одне згинання - лист бігується в одному місці і складається навпіл. Популярне Z - складання носить свою назву через те, що продукція в згинается по формі англійської літери. Також існує поліграфічна продукція, яка вимагає більшої кількості складання. Все це досягається завдяки бігуванню.

бігування листівок виготовлення бігування

Фальцювання - згин листа, проводиться на папері щільністю до 150 гр/м2. Фальцювання - це теж згинання готової друкованої продукції, але на відміну від бігування, вона здійснюється на більш тонкому папері.

бігування рекламних флаєрів фальцовка на запрошеннях

Перфорація - надсіченія отворів на місці відриву листа. Такий прийом полегшує відрив потрібної частини листа, де надрукована інформація, яку клієнт забирає з собою. Перфорація зазвичай робиться на рекламних оголошеннях з контактною інформацією, які потім відриваються, на рекламних листівках, на бланках. Частина, яка відокремлена перфорацією, може також містити графи для заповнення та внесення змінних даних.

перфорація на цінниках перфорація на цінниках перфорація на бірках

Перфорація може здійснюватися в цілих журналах, де друкується дві однакові частини, обидві заповнюються, а одна з них відривається і віддається покупцеві.

Ширина бігування і перфорації до 500 мм. Максимальний формат аркуша при фальцюванні А3.

Ви можете замовити бігуваня, фальцювання і перфорацію онлайн на сайті VPM Поліграф, або зв'язатися з нами для отримання контактної інформації по телефону або заповнивши відповідну форму на сайті.