Різограф

Різографія у Рівному

Замовити друк на різографі у нашій друкарні ви можете вже сьогодні зателефонувавши нам, чи залишивши листа.

Основні переваги друку на різографі – це швидкість і невисока ціна. Ви можете отримати велику кількість екземплярів за найкоротші сроки. Тиражування за допомогою різографа також є безпечним для навколишнього середовища – всі витратні матеріали повністю екологічні та нешкідливі для людини. Та головною перевагою різографіі є економічність. Ви можете отримати велику кількість копій за мінімальну ціну.

Різограф - це друкарська машина зі швидкістю друку до 120 копій в хвилину, яка використовує метод трафаретного друку. Для різографічного друку використовується папір двох видів: газетний та офсетний. Різограф дозволяє друкувати як на білому, так і на кольоровому папері. Друк на різографі може бути двостороннім і одностороннім. При двосторонньому друку, слід враховувати, що темні об’єкти можуть просвічуватися, тому варто підбирати макети з мінімальною кількістю зображень.

VPM Поліграф має можливість друкувати на різографі формат А3. Якщо вам потрібен менший розмір, то після друку тиражу листи ріжуться на готову продукцію того формату, який ви замовляли. На одному листі можна розмістити декілька однакових, або різних зображень, а потім розрізати до потрібного розміру. Також можна виготовлювати макети, які згибаються навпіл чи на два згиби. Якщо готовий виріб має декілька листів, ми можемо виконати брошурування. При виготовленні книг, брошур або журналів друковані листи підбираються та відправляються на післядрукарські роботи.

Різографія відноситься до оперативної поліграфії. Тиражувати на різографі найбільш вигідно при тиражах від 100 екземплярів. Менші тиражі друкувати не доцільно, так як на вартість суттєво впливає ціна "майстер-форми", тому при замовленні незначної кількості екземплярів пропонуємо цифровий друк. Також треба зазначити, що чим більший тираж, тим дешевша вартість одного екземпляру.

Різографічний друк, який пропонує VPM Поліграф, підходить для більшості друкованих матеріалів. Ми використовуємо фарбу різографа, яка стійка до води та сонячних променів. Це дозволяє виготовляти листівки, об'яви, оголошення та ін., які можна розклеювати на вулиці у будь-яку пору року: як і у спеку, так і в негоду.

Якщо ви плануєте друк великої кількості екземплярів в короткі терміни – різографічний друк є найкращим варіантом. У цифровій друкарні VPM Поліграф ви маєте можливість замовити друк на різографі у Рівному за найкращою ціною.