Друк на чашках

Друк на кружках Рівне

Друк на чашках – це унікальний та креативний спосіб поздоровити та здивувати близьку людину чи клієнта. Завдяки новітнім технологіям, ви можете замовити кружки з написами, кружку з фотографією чи кружку з вашим логотипом.

друк логотипів на чашках

Друк на чашках набирає популярності з кожним роком. Адже як приємно отримати унікальний подарунок, який буде тільки у вас. Ви можете замовити друк на чашках вашого фірмового логотипу і подарувати клієнтам. Кожного разу, коли клієнт буде пити смачну каву або чай, він згадуватиме про вашу компанію. Такий простий прийом може збільшити увагу до вашого бренду в кілька разів. Якщо ви замовите друк на чашках креативних малюнків для ваших співробітників, то це мотивує їх на плідну співпрацю.

Кружка з фотографією стане чудовим презентом близькій людині. Ви можете нанести будь-яке фото або малюнок на поверхню чашки. Не варто забувати і про себе – кружки з написами або креативним дизайном будуть підіймати вам настрій щодня.

Друк на чашках

В цифровій друкарні VPM-Поліграф, ви можете замовити друк на кружках в м. Рівне по приємній ціні. Ми пропонуємо нанесення довільного зображення чи тексту на поверхню керамічних кружок. Для замовлення доступні два види кружок: циліндрична з ручкою, або завужена донизу також з ручкою. Ми можемо надрукувати і на вашій кружці, якщо вона буде однотонною.

друк на чашках

Дизайн малюнка на чашках

Якщо ви бажаєте замовити друк на кружках в м. Рівне з власним дизайном – ми можемо це реалізувати. Ви можете принести цифрове зображення малюнка, тексту чи фотографії і ми розмістимо його на чашці.

дизайн та друк на чашках

Ми можемо зробити дизайн кружки на замовлення. Ми розробимо індивідуальний дизайн з логотипом вашої компанії, з креативним написом чи просто з красивим зображенням.

Ви можете замовити не тільки друк на чашках, а й будь-яку поліграфічну продукцію з однаковим дизайном. Це стане хорошим маркетинговим ходом для вашої компанії.

Для того, щоб отримати кружку з вашим дизайном, залиште повідомлення на сайті чи зателефонуйте нашому менеджеру. Ми гарантуємо якісне і швидке виконання вашого замовлення.