Друк на чашках

Вартість вказана за чашку + нанесення зображення. Розробка макету оплачується додатково. Вартість розробки залежить від складності!

Друк на чашках

1. Чашка біла, 330 мл

Друк на чашках з кольоровим обідком і ручкою

2. Чашка з кольоровим обідком і ручкою, 330 мл

Друк на чашках з кольоровою серединою і ручкою

3. Чашка з кольоровою серединою і ручкою, 330 мл

Друк на великих білих чашках

4. Чашка біла BIG, 425 мл

Чашка кольор BIG, 425 мл

5. Чашка кольор BIG, 425 мл

Чашка хамелеон

6. Чашка хамелеон, 330 мл

Чашка Лате

7. Чашка Лате (Салат.), 350 мл

Чашка скляна матова

8. Чашка скляна матова, 330 мл

Чашка біла з м’ячем

10. Чашка біла з м’ячем, 330 мл

Чашки парні

10. Чашки парні (2шт. з ручкою «серце»), 330 мл

Бокал пивний

11. Бокал пивний, 450 мл

Друк на кружках Рівне

Друк на чашках – це унікальний та креативний спосіб поздоровити та здивувати близьку людину чи клієнта. Завдяки новітнім технологіям, ви можете замовити кружки з написами, кружку з фотографією чи кружку з вашим логотипом.

друк логотипів на чашках

Друк на чашках набирає популярності з кожним роком. Адже як приємно отримати унікальний подарунок, який буде тільки у вас. Ви можете замовити друк на чашках вашого фірмового логотипу і подарувати клієнтам. Кожного разу, коли клієнт буде пити смачну каву або чай, він згадуватиме про вашу компанію. Такий простий прийом може збільшити увагу до вашого бренду в кілька разів. Якщо ви замовите друк на чашках креативних малюнків для ваших співробітників, то це мотивує їх на плідну співпрацю.

Кружка з фотографією стане чудовим презентом близькій людині. Ви можете нанести будь-яке фото або малюнок на поверхню чашки. Не варто забувати і про себе – кружки з написами або креативним дизайном будуть підіймати вам настрій щодня.

Друк на чашках

В цифровій друкарні VPM-Поліграф, ви можете замовити друк на кружках в м. Рівне по приємній ціні. Ми пропонуємо нанесення довільного зображення чи тексту на поверхню керамічних кружок. Для замовлення доступні два види кружок: циліндрична з ручкою, або завужена донизу також з ручкою. Ми можемо надрукувати і на вашій кружці, якщо вона буде однотонною.

друк на чашках

Дизайн малюнка на чашках

Якщо ви бажаєте замовити друк на кружках в м. Рівне з власним дизайном – ми можемо це реалізувати. Ви можете принести цифрове зображення малюнка, тексту чи фотографії і ми розмістимо його на чашці.

дизайн та друк на чашках

Ми можемо зробити дизайн кружки на замовлення. Ми розробимо індивідуальний дизайн з логотипом вашої компанії, з креативним написом чи просто з красивим зображенням.

Ви можете замовити не тільки друк на чашках, а й будь-яку поліграфічну продукцію з однаковим дизайном. Це стане хорошим маркетинговим ходом для вашої компанії.

Для того, щоб отримати кружку з вашим дизайном, залиште повідомлення на сайті чи зателефонуйте нашому менеджеру. Ми гарантуємо якісне і швидке виконання вашого замовлення.