Каталоги

Друк та виготовлення каталогів Рівне

У сьогоднішньому висококонкурентному бізнес-середовищі унікальні маркетингові матеріали дозволяють вам відокремитися від своїх конкурентів і зацікавити нинішніх і потенційних клієнтів. VPM-Поліграф розробив онлайн-замовлення на друк каталогів, і сьогодні ви можете замовити каталоги для своєї компанії не виходячи з дому.

Друк каталогів - це швидкий і ефективний спосіб розмістити вашу продукцію перед цільовою аудиторією. Як високоефективне маркетингове середовище каталоги не тільки повідомляють вашим клієнтам, хто ви і що ви пропонуєте, але також дають вам можливість розміщувати рекламні пропозиції і легко міняти інформацію на кожній сторінці.

Як і всі інші маркетингові матеріали, каталоги повинні виділятися з загальної маси, для того, щоб ви могли отримати прибуток від друку каталогів вашої продукції. Ми друкуємо каталоги на високоякісному папері, щоб додати вашому каталогу професійний вид.

друк каталогів товарів кольорові каталоги друк цифровий друк каталогів

Додаткові послуги при виготовленні каталогів продукції

Ми пропонуємо ламінацію каталогів матовою або глянцевою плівкою обкладинки або кожної сторінки окремо. Так ви не тільки захистите сторінки від пошкодження, а й отримати додаткову яскравість фарб, в разі глянцевого ламінування каталогів, або матову текстуру, якщо виберете матову плівку.

Тиснення фольгою каталогів може вигідно виділити вашу продукцію серед конкурентів. Ваш логотип, покритий золотою, срібною або голографічного фольгою, неодмінно зверне на себе увагу клієнтів.

Фігурна висічка, порізка каталогів до потрібного розміру, перфорація сторінок - все це ви можете замовити на VPM-Поліграф.

Ми навіть можемо доставити ваші каталоги в будь-яке місто України в найкоротші терміни.

Дизайн каталогів

Наші дизайнери будуть обробляти ваші творчі і найскладніші маркетингові стратегії. Ми знайдемо правильне рішення для вашого каталогу з широкого спектру матеріалів і опцій та створимо зовнішній вигляд, так само унікальний, як і ваш бізнес.

цифровий друк каталогів

У VPM-Поліграф є команда дизайнерів, які можуть створювати дизайн каталогів саме для вас. Ви будете працювати один на один зі своїм дизайнером, для гарантії того, що ваше бачення каталогів буде реалізовано на папері.

Ми виготовляємо каталоги, які функціонують так, як вам потрібно, щоб допомогти вам розвивати свій бізнес і залучити нових клієнтів.

Замовляйте друк каталогів продукції або послуг прямо зараз, і переконайтеся в їх ефективності.