Календарі

Друк календарів

VPM Поліграф виготовляє календарі на замовлення:

  • настінні календарі;
  • настільні календарі;
  • кишенькові календарі;
  • перекидні календарі;
  • квартальні календарі.

Поспішіть замовити виготовлення календарів в м. Рівне.

Друк кишенькових календарів здійснюється на крейдяному глянцевому папері та, за бажанням, робимо ламінування, заокруглення кутів та інші післядрукарські послуги. Розмір кишенькових клендарів - 100х70 мм. З одного боку друкується ваш логотип або довільне зображення, з іншого - календарний блок.

Квартальний календар має три календарні блоки (верхній, середній і нижній); вони можуть бути або друковані на суцільному листі формату А3, або розрізані та скріплені між собою металевою пружиною з рекламними блоками. Суть квартального календаря в тому, щоб бачити поточний місяць, минулий і наступний. На верхньому блоці розміщується місяць, який минув, на середньому – поточний, а на нижньому – наступний. У кінці місяця всі верхні листи календаря відриваються, і знову видно наступні три блоки. Також на середньому місяці розміщується пластиковий бігунок з віконцем для відображення числа.

Також у нас Ви можете надрукувати перекидні настінні календарі. Листи між собою скріплюються зверху металевою пружиною та підвішуються на спеціальну календарну вішалку (рігель). На титульній сторінці пекидного календаря друкується ваше зображення. Кожен лист такого календаря - окремий місяць. На всіх сторінках, окрім титульної друкується календарна сітка і зображення. На місці зображення, ви можете розмістити свій логотип, рекламні матеріали, фото виробничого процессу, або просто красиві малюнки. Якщо ви хочете замовити персональний перекидний календар, то на сторінках з місяцями та на постері розміщюється будь-які довільні фотографії або малюнки.

Потрібно надрукувати настільні календарі? Замовте їх у нас. У нашій друкарні маєте можливість замовити перекидний настільний календар "Хатинка 1". Його основою є щільний папір, на якому здійснюється друк рекламної інформації. Зверху на металеву пружину кріпляться листи з календарною сіткою. Як правило, на кожній сторінці листа розміщується один календарний місяць, закінчується місяць – листок перевертається. Друк настільних календарів "Хатинка 2" робиться на щільному папері з однієї сторони, проводиться бігування в трьох місцях. Низ календаря для стійкості скріплюється скобою або двостороннім скотчем.