Флаєри, буклети, листівки

Друк буклетів, флаєрів, листівок недорого - VPM Поліграф

Потрібен швидкий спосіб, щоб повідомити інформацію клієнтам? Друк повнокольорових буклетів і листівок в VPM Поліграф є недорогим, але складний способом просування вашого бізнесу. Дуже важливо донести інформацію і бренд в руки ваших клієнтів, але не менш важливо переконатися, що кожен флаєр, буклет або листівка буде найвищої якості друку і принесе очікуваний результат.

друк буклетів друк листівок рівне друк листівок

Щоб ваша рекламна інформація працювала так, як потрібно, варто звернутися до професіоналів своєї справи. VPM Поліграф пропонує великий вибір типів паперу, різних розмірів, обробки і дизайну флаєрів і листівок. Для буклетів ми пропонуємо кілька типів складання.

друк флаєрів з перфорацією якісний друк флаєрів

Друк флаєрів, друк листівок і друк буклетів здійснюємо на офісному, крейдованому і дизайнерському папері з однієї або обох сторін в різній колірній гаммі. Щільність паперу коливається від 115 до 300 гр / м2. Дана продукція друкується на форматі SR-A3 (450х320 мм) і ріжеться на потрібний формат, після цього флаєр, буклет, листівка за вашим бажанням, ламінується, висікається, тиснеться фольгою та ін.

Флаєри, буклети та листівки преміум класу

При оформленні замовлення, зверніть увагу на різні варіанти оформлення вашої рекламної продукції. Ми допоможемо підняти ваші маркетингові інструменти на новий рівень з глянцевим покриттям, матовим покриттям або без покриття паперу. Ви можете замовити тиснення флаєра, листівки або буклету срібною, золотою або навіть голографічної фольгою. Ми друкуємо з повнокольоровим друком з обох сторін, не ставлячи під загрозу якість. Ви можете замовити пробний зразок, щоб оцінити якість продукції та доцільність ваших капіталовкладень.

кольоровий друк флаєрів друк кольорових флаєрів кольоровий друк листівок

Наше обладнання дозволяє виконати ваше замовлення в термін від 2 до 5 робочих днів. Ви можете оформити замовлення навіть під час повного завантаження виробництва, ми виконаємо все точно в строк. Обговоріть точні терміни виготовлення з нашим менеджером, і підберіть індивідуальний графік.

друк флаєрів для ресторанів друк єврофлаєра

Ми допоможемо розробити дизайн флаєра, листівки і буклету, або ж надрукуємо по вашому макету. Наші дизайнери розроблять індивідуальний дизайн для кожного клієнта - ви будете виділятися і вас точно помітять.

кольоровий друк флаєрів рівне флаєри в рівному друк друк єврофлаєрів рівне

На нашому сайті ви можете замовити додаткову друкарську продукцію, яка може підвищити впізнаваність бренду. У VPM Поліграф ми пропонуємо різноманітні листівки, наклейки, плакати і афіші для повноцінного маркетингу вашого бізнесу.