Наклейки, стікери

Друк наклейок і стікерів

Наклейки і стікери, надруковані VPM Поліграф є відмінним інструментом для особистого або комерційного брендингу. За допомогою наклейок можна легко розмістити свій логотип в будь-якому місці, в будь-який час, і на що завгодно. Вони ідеально підходять для упаковки виробів, подарунків, прикрас, презентації папки, маркетингу, або для підтримки для вашої улюбленої справи.

Можливості використання стікерів і наклейок нескінченні, якщо використовувати творчий підхід. Не забудьте перевірити все різноманіття етикеток, яке ми пропонуємо.

наклейки для вестбрук друк наклейок на флакони друк на плівці оракал

Виготовлення наклейок та стікерів

Кольоровий чи чорнобілий друк наклейок та стікерів на самоклеючому папері з подальшим ламінуванням, порізкою, заокругленням кутів або ж з фігурною висічкою по контуру наклейки.

Також можна наносити фольгу за допомогою тиснення, замовивши попередньо кліше під Ваш вид продукції. Ми використовуємо папір, яка легко видаляється з наклейки, так що ви зможете розмістити її де завгодно.

Друк наклейок та стікерів проводиться в будь-якому розмірі, який вам потрібен. Ви можете вибрати квадратну, прямокутну, круглу або фігурну форму для стікера.

друк наклейок друк кольорових наклейок друк наклейок великим тиражем

Унікальні наклейки і стікери стануть відмінним помічником і ненав'язливою рекламою вашого бізнесу. Висока якість матеріалів і індивідуальний підхід до кожного замовлення створять необхідний професійний вид нашої друкованої продукції.

Ми можемо виготовляти наклейки або стікери по вашому дизайну. Якщо у вас є готовий макет, звертайтеся до нас і ви отримаєте готове замовлення в мінімальні терміни. Якщо ж вам потрібно розробити дизайн наклейки або ви перебуваєте на стадії проектування дизайну, наші фахівці допоможуть створити наклейку або стікер для вас.

Замовити друк наклейок у нас ви можете вже сьогодні. За детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів або залишайте замовлення на сайті, і ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин.