Наклейки, стікери

Друк наклейок і стікерів

Наклейки і стікери, надруковані VPM Поліграф є відмінним інструментом для особистого або комерційного брендингу. За допомогою наклейок можна легко розмістити свій логотип в будь-якому місці, в будь-який час, і на що завгодно. Вони ідеально підходять для упаковки виробів, подарунків, прикрас, презентації папки, маркетингу, або для підтримки для вашої улюбленої справи.

Можливості використання стікерів і наклейок нескінченні, якщо використовувати творчий підхід. Не забудьте перевірити все різноманіття етикеток, яке ми пропонуємо.

Виготовлення наклейок та стікерів

Кольоровий чи чорнобілий друк наклейок та стікерів на самоклеючому папері з подальшим ламінуванням, порізкою, заокругленням кутів або ж з фігурною висічкою по контуру наклейки.

Також можна наносити фольгу за допомогою тиснення, замовивши попередньо кліше під Ваш вид продукції. Ми використовуємо папір, яка легко видаляється з наклейки, так що ви зможете розмістити її де завгодно.

Друк наклейок та стікерів проводиться в будь-якому розмірі, який вам потрібен. Ви можете вибрати квадратну, прямокутну, круглу або фігурну форму для стікера.

Унікальні наклейки і стікери стануть відмінним помічником і ненав'язливою рекламою вашого бізнесу. Висока якість матеріалів і індивідуальний підхід до кожного замовлення створять необхідний професійний вид нашої друкованої продукції.

Ми можемо виготовляти наклейки або стікери по вашому дизайну. Якщо у вас є готовий макет, звертайтеся до нас і ви отримаєте готове замовлення в мінімальні терміни. Якщо ж вам потрібно розробити дизайн наклейки або ви перебуваєте на стадії проектування дизайну, наші фахівці допоможуть створити наклейку або стікер для вас.

Замовити друк наклейок у нас ви можете вже сьогодні. За детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів або залишайте замовлення на сайті, і ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин.