Ламінація/Ламінування

Ламінування/ламінація в Рівному

Для того, щоб ваші документи були захищені від зносу або випадкового пошкодження, використовується ламінування. Друковані вироби ламінуются для захисту від плям, вологи, жиру, механічних пошкоджень, зносу при частому використанні документів і всього іншого, що може скоротити їх термін служби. На додаток до захисту, ламінування друкованих виробів додає міцність і товщину.

ламінація коктельних карт ламінація меню матова ламінація

Ми рекомендуємо застосовувати ламінування друкованої продукції, яка використовується в ресторанах і барах - це меню і коктейльні карти, прайс-листи, візитні картки, навчальні матеріали, закладки, листівки, пластикові карти і т. д. Ламінування також рекомендується для друкованих виробів, які використовуються в брудних або вологих середовищах, наприклад матеріали з техніки безпеки або інструкції по експлуатації.

Незалежно від ваших потреб, ми пропонуємо якісну ламінацію з використанням сучасного обладнання - ламінатора, і новітніх технологій, щоб забезпечити максимальну міцність і довговічність ламінованих друкованих виробів.

ламінація на пластикових картках ламінація на візитках ламінація візиток

VPM Поліграф пропонує послуги ламінування як одиночних, так і масових проектів. Ми можемо ламінувати папір і пластик будь-якого розміру і формату.

В нашій друкарні можна замовити послуги ламінування просто зателефонувавши нам:

  • ламінування документів;
  • ламінування паперу;
  • ламінування фотографій.

ламінація чекової книжки ламінація візиток ламінування сертифікатів

В процесі ламінування прозора пластикова плівка застосовується для друкованих виробів. Ламінація є двох видів: конвертна і рулонна. Плівка використовується матова або глянсова. Глянцева плівка для ламінування покращує зовнішній вигляд друкованої продукції, передає колір зображення, підвищує насиченість і яскравість кольорів. Матова плівка рекомендується для використання на поліграфічній продукції з великою кількістю тексту, так як вона не дає відблисків. Також матова плівка дозволяє робити нотатки на її поверхні, які можна витерти звичайною гумкою. Ламінування може бути, як з одного боку, так і з обох.

Рулонна плівка має щільність 24 мкм і ширину 320 мм, конвертна від 60 до 250 мкм, розмір - формат А3, А4, А5 і менше.

Визначитися з товщиною плівки і типом ламінування ви можете самостійно, або ж під час консультації з нашим менеджером. При виборі плівки для ламінування враховуються ваші побажання з приводу зовнішнього вигляду продукції, формату друкованого вироби і середовища використання поліграфічної продукції.