Запрошення, вітальні листівки

Друк та виготовлення запрошень, вітальних листівок

Не можна заперечувати, що вітальні листівки та запрошення на заходи є позачасовим і класичним способом спілкування з людьми, які важливі для вас і вашого бізнесу. Традиційно вітальні листівки та запрошення відправляються на дні народження і свята, але їх можна використовувати набагато ширше. Вітальні листівки та запрошення від VPM-Поліграф можна використовувати, щоб запрошувати клієнтів на ексклюзивний захід, подякувати клієнтам за недавню покупку, як інструмент заохочення повторних продажів і бізнесу (з подарункової пластиковою карткою всередині). Якщо ж вам потрібні запрошення на особисті заходи і свята, ми можемо виготовити їх.

Ми пропонуємо виготовлення такої продукції:

  • Весільні запрошення;
  • Запрошення на бізнес заходи;
  • Запрошення на свята;
  • Вітальні листівки на день народження;
  • Вітальні листівки для клієнтів і співробітників;
  • І будь-які інші види запрошень і вітальних листівок.

друк запрошень на весілля друк запрошень-номерків друк та дизайн запрошень на весілля

Якщо ви плануєте великий захід, будь то бізнес конференція або власне весілля, вам неодмінно потрібно сповістити про це гостей. Кращим способом зробити це - замовити запрошення на весілля, конференцію, день народження, корпоратив. Друк запрошень з індивідуальним дизайном зробить ваше свято більш особистим, таким, що запам'ятовується і яскравим.

Весільні запрошення з тисненням додадуть вишуканості і шарму вашому святу. Якщо ви хочете замовити запрошення на бізнес заходи, то можете вибрати ламінування запрошень матовою або глянцевою плівкою.

Ми можемо надрукувати запрошення або листівки будь-якого розміру і формату. Запрошення друкуються цифровим повнокольоровим друком, що дозволяє випускати продукцію від 1 екземпляра. Ви можете вибрати дизайн запрошення або листівки будь-якого формату, в одне або кілька складань. У місцях згину ми робимо бігування.

Великий вибір витратних матеріалів і сучасне обладнання дозволяють індивідуалізувати ваші друковані привітання та листівки. Ви можете обрати будь-який тип паперу для друку запрошень і листівок: дизайнерський, крейдований, щільний білий папір.

VPM-Поліграф надає послугу доставки запрошень і листівок Новою Поштою по всій території України.

Для того, щоб замовити друк запрошень або листівок, зв'яжіться з нашим менеджером або залиште свій номер телефону на сайті, та ми зв'яжемося з вами найближчим часом.