Висічка та порізка

Висічка та різка паперу

VPM Поліграф пропонує післядрукарські послуги:

  • висічка паперу;
  • різка паперу.

замовити висічку замовити фігурну висічку висічка для вимпелів

Фігурна висічка і різка поліграфії: виділитися з натовпу

Після друку продукція ріжеться на певний формат гільйотиною.

Для того, щоб ваші друковані та маркетингові матеріали були яскравими, індивідуальними і виділялися з натовпу, варто звернути увагу на таку післядрукарську послугу, як фігурна висічка. Незважаючи на широке розмаїття кольорів і фактур для паперу, одна унікальна функція, яка може відрізнити вас - це використання висікання.

кругла висічка фігурна висічка подарункових сертифікатів кругла висічка

Як робиться фігурна висічка і різання друкованої продукції

Створюється спеціальна штацформа за вашим індивідуальним дизайном. Гострі леза створюють певну форму і прорізають папір. Фігурна висічка виконується на тигельному пресі.

порізка і висічка висічка в Рівному

Форми для висікання майже безмежні - кола, квадрати, отвори, криві, ступінчасті, закруглені кути, гострі точки - і це тільки початок. Форма висікання, зазвичай налаштовується на створюваний нею формат, і вона створює дуже чіткий, гладкий край, який може включати дрібні деталі і дуже своєрідний зовнішній вигляд, чого неможливо досягти при стандартному розрізі. Подивіться відео, щоб побачити, як робиться висікання на VPM Поліграф.

Друкована продукція, на якій ви можете використовувати висікання, широко поширена. Багато людей додають привабливі деталі до візиток за допомогою висічки, але ви також можете використовувати цю послуг на брошурах, листівках, воблерах і презентаційних папках - всюди, де тільки захочете.

Фігурна висічка друкованої продукції для різних галузей неоднакова. Залежно від того, чим ви займаєтеся, ви можете додати фігурну висічку до друкованої продукції. Ви шукаєте класичну форму, наприклад, ефект сімейного герба або скролінгу? Або, може бути, щось дике або унікальне, наприклад, верхня частина пальми, автомобіль і крила птаха або навіть метелики - це все можливо реалізувати.

Крім того, ваша галузь може забезпечити додаткове творчий напрямок. Будівельні компанії, агенти з нерухомості або архітектори могли б використовувати контур даху або будівлі, ресторани могли б використовувати куточок серветки або навіть вилку чи лист базиліка.

Реальна користь від використання висічки полягає в тому, щоб змусити потенційного клієнта більш уважно вивчити вашу пропозицію. Іноді, це критичні кілька секунд, які можуть привести до того, що ваші візитні картки, брошури або стійки не будуть ігноруватися і звернуть увагу тільки через унікальний варіант обробки - багатоцільового штампа.