Воблери

Виготовлення рекламних воблерів

Рекламні воблери - популярний вид друкованої продукції, який використовується в багатьох роздрібних точках продажу. Виготовлення воблерів є в будь-якому розмірі, з різних матеріалів і з будь-якою обробкою. Ці маленькі доповнення до основних маркетингових інструментів здатні принести більше користі, ніж ви припускаєте. За допомогою вдалого дизайну воблера досить легко звернути увагу на продукцію, яка вас цікавить. Ви можете використовувати рекламні воблери для того, щоб вказати на розпродаж, хіт продажів або будь-які акційні пропозиції. Ви можете використовувати воблери як покажчики на потрібний об'єкт або ваш магазин. Яскравий і помітний дизайн створить вам позитивний імідж. Маючи великий досвід у виготовленні і друку рекламних воблерів, ми гарантуємо ефективність їх роботи.

Замовити друк, ламінацію та висічення воблерів будь-якого формату в м. Рівне Ви можете в цифрофій друкарні VPM-ПОЛІГРАФ. Основа воблера виготовляється з цупкого паперу, який відмінно тримає форму. Для додання додаткової товщини і різних ефектів, ви можете замовити матову або глянсову ламінацію. Також можна виконувати тиснення для надання привабливого вигляду рекламній продукції.

Ми можемо надрукувати воблери будь-якого розміру і форми. За формою воблери можуть бути квадратні, прямокутні, круглі або нестандартної форми - фігурні. Фігурні воблери висікаються за допомогою штампа (штанцформи). Ви можете запропонувати будь-який варіант форми і розміру - ми зможемо зробити все.

Основа воблера кріпиться на пластикову ніжку з прозорого тонкого ПВХ за допомогою двостороннього скотча. Ми можемо виготовити пластиковий тримач будь-якої довжини і товщини, а також надати потрібну форму за допомогою бігування.

У нас немає мінімальної кількості замовлення - ми виконуємо замовлення від 1 екземпляра. VPM-ПОЛІГРАФ виготовить потрібну кількість рекламних воблерів в короткі терміни, забезпечуючи високу якість і оптимальну ціну.

VPM ПОЛІГРАФ друкує оригінальні і творчі рекламні воблери онлайн. Для оформлення замовлення вам достатньо заповнити відповідну форму, і вам передзвонить наш менеджер для уточнення деталей. Ви можете вибрати один з безлічі шаблонів або конструкцій воблерів або запропонувати свій власний дизайн, який відповідає вашій продукції і компанії найкращим чином. Ми допоможемо персоналізувати ваше замовлення і створити унікальний дизайн рекламних воблерів тільки для вас.