Блокноти

Виготовлення та друк блокнотів

Майже у кожної людини є свій блокнот. Так зручно мати під рукою місце для запису потрібної інформації. І як при цьому було б добре, якби такий блокнот був з вашими даними. Ваша контактна інформація, ваше повідомлення ... все на кінчиках пальців ваших клієнтів. Використовуйте персоніфіковані блокноти, як недорогий спосіб нагадати про себе. Включіть їх роздачу в розклад презентації і помістіть в подарункові кошики. Блокноти прекрасно підходять для нотаток, створення списків справ ... види використання безмежні, а ваша інформація завжди буде на увазі!

У цифрової друкарні VPM Поліграф ви можете замовити блокнот будь-якого формату. Вибирайте орієнтацію листа, і розмір блокнота на свій розсуд. Також ви зможете вибрати свій оригінальний дизайн або замовити розробку у нас.

Готовий блокнот складається з 30-40 листів на 1 екземпляр. Друк внутрішнього блоку блокнотів ми здійснюємо на різографі, використовуючи офісний папір щільністю 80 гр/м2. Ви можете замовити друк блокнотів як з одного боку, так і з обох сторін.

Ми пропонуємо оригінальне оформлення блокнотів. Друк титульної і останньої сторінок блокнота здійснюється на щільному крейдованому або дизайнерському папері. Надати додаткову товщину обкладинки блокнота і створити більш професійний вид вам допоможе тонка або щільна ламінація. Ви можете унікалізувати свої блокноти, замовивши подальше тиснення фольгою, бігування і перфорацію титульних і внутрішніх сторінок.

друк блокнотів на пружині друк блокнотів на пружині в Рівному друк блокнотів на пружині з вашим лого

Після друку, блокнот зшивається металевою пружиною. Кольори пружин ви можете вибрати з нашого каталогу: білий, чорний, срібний, бронзовий, синій, зелений, червоний.

Друкований блокнот, виконаний за вашим індивідуальним дизайном, забезпечить впізнаваність вашої компанії. Таке ненав'язливе нагадування про себе посприяє до подальшої співпраці, збільшить кількість звернень від ваших клієнтів і просто не дасть забути про вас.

VPM Поліграф пропонує друк блокнотів за вигідною ціною. Ми гарантуємо якість виконаної роботи і мінімальні терміни виготовлення.