Блокноти

Виготовлення та друк блокнотів

Майже у кожної людини є свій блокнот. Так зручно мати під рукою місце для запису потрібної інформації. І як при цьому було б добре, якби такий блокнот був з вашими даними. Ваша контактна інформація, ваше повідомлення ... все на кінчиках пальців ваших клієнтів. Використовуйте персоніфіковані блокноти, як недорогий спосіб нагадати про себе. Включіть їх роздачу в розклад презентації і помістіть в подарункові кошики. Блокноти прекрасно підходять для нотаток, створення списків справ ... види використання безмежні, а ваша інформація завжди буде на увазі!

Блокноти з логотипом компанії - більш вигідна альтернатива звичних візитних карток. Останні практично відразу відправляються в ящик столу, зникаючи з поля зору.

Блокноти хорошої якості будуть успішно виконувати свою функцію, раз по раз поповнюючись важливими записами і нотатками.

Розміри і види блокнотів на металевій пружині

У цифрової друкарні VPM Поліграф ви можете замовити блокнот будь-якого формату. Вибирайте орієнтацію листа, і розмір блокнота на свій розсуд. Також ви зможете вибрати свій оригінальний дизайн або замовити розробку у нас.

Залежно від форматів блокноти з логотипом діляться на:

  • Блокноти формату А5. Розміри таких блокнотів злегка перевищують параметри половини аркуша А4. Блокноти А5 з логотипом - компактні і зручні аксесуари, здатні вмістити достатню кількість записів.
  • Блокноти формату А4 - об'ємні книги для записів. Вони відмінно підійдуть для ділових конференцій або нарад в офісі. Через великі розміри подібні вироби не дуже зручно брати з собою на зустріч або у відрядження.
  • Блокноти формату А6 - компактні записні книжки для постійного використання. Завдяки невеликим габаритам такий блокнот легко поміститься в офісній сумці або навіть кишені вашого піджака. У нього зручно записувати короткі замітки і цікаві ідеї.

Готовий блокнот складається з 30-40 листів на 1 екземпляр. Друк внутрішнього блоку блокнотів ми здійснюємо на різографі, використовуючи офісний папір щільністю 80 гр/м2. Ви можете замовити друк блокнотів як з одного боку, так і з обох сторін.

Оформлення блокнотів

Ми пропонуємо оригінальне оформлення блокнотів. Друк титульної і останньої сторінок блокнота здійснюється на щільному крейдованому або дизайнерському папері. Надати додаткову товщину обкладинки блокнота і створити більш професійний вид вам допоможе тонка або щільна ламінація. Ви можете унікалізувати свої блокноти, замовивши подальше тиснення фольгою, бігування і перфорацію титульних і внутрішніх сторінок.

друк блокнотів на пружині друк блокнотів на пружині в Рівному друк блокнотів на пружині з вашим лого

Після друку, блокнот зшивається металевою пружиною. Кольори пружин ви можете вибрати з нашого каталогу: білий, чорний, срібний, бронзовий, синій, зелений, червоний.

Друкований блокнот, виконаний за вашим індивідуальним дизайном, забезпечить впізнаваність вашої компанії. Таке ненав'язливе нагадування про себе посприяє до подальшої співпраці, збільшить кількість звернень від ваших клієнтів і просто не дасть забути про вас.

Хороший якісний блокнот - це не тільки користь, але і відображення ділового іміджу компанії. Саме тому блокнот з логотипом вважається відмінним варіантом подарунка для партнерів або постійних клієнтів.

VPM Поліграф пропонує друк блокнотів за вигідною ціною. Ми гарантуємо якість виконаної роботи і мінімальні терміни виготовлення.