Офсетний друк

Офсетний друк Рівне

VPM Поліграф надає поліграфічні послуги середніми та великими тиражами. Ви маєте змогу замовити офсетний друк зателефонувавши нам, чи залишити заповнену форму на сайті, наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротші терміни.

У нас ви можете замовити:

  • друк візиток;
  • виготовлення плакатів (до А1 формату);
  • друк каталогів;
  • та багато іншого.

Офсетний друк проводиться на власному обладнанні за вашим дизайном.

офсетний друк візиток оригінальні візитки офсет друк флаєрів офсетний друк

Офсетний друк, який також називається офсет, є методом масового виробництва друкованої продукції, в якому зображення на металевих пластинах переносяться за допомогою гумових роликів, а потім друкується. Під час друку, як правило, папір, не вступає в безпосередній контакт з металевими пластинами. Це продовжує термін служби пластин. Крім того, гнучкий гумовий ролик легко віддає фарбу поверхні матеріалу для друку, що дозволяє процесу бути ефективно використаним на шорсткій поверхні носіїв.

візитки офсет друк візиток великим тиражем кольоровий офсетний друк

Основною перевагою офсетного друку є висока стабільність і якість зображення. Процес може бути використаний для малого, середнього або великого обсягу друкованих матеріалів. Є два типи офсетних друкарських машин загального користування. У офсетного друку з листової подачею, окремі сторінки паперу подаються в машину. Сторінки можуть бути попередньо розрізані до остаточного розміру публікації або обрізатися після друку.

офсетний друк ціників офсетний друк флаєрів

У рулонного офсетного друку, використовуються більш швидкісні машини. Вони подають великі рулони паперу, при цьому окремі сторінки розділяються і обробляються згодом. Офсетний друк з листовою подачею популярний для малих так і для середніх тиражів, таких як обмежене видання книг. Рулонний офсетний друк є більш економічним і ефективним для публікацій великого обсягу, зміст яких часто змінюється, наприклад, столичних газет.

візитки друк офсетом візитки офсетний друк

Компанія VPM Поліграф використовує обладнання з листовою подачею паперу, що дозволяє виконувати ваше замовлення вчасно. Ми надаємо повний спектр після друкарських послуг, тому після офсетного друку, ви можете замовити порізку, брошурування, ламінування, тиснення фольгою та інші послуги.

Телефонуйте до нашого менеджера для прорахунку вартості друку та замовляйте друк Вашої продукції.