Дипломи, сертифікати та грамоти

Друк сертифікатів, грамот, дипломів

Іменні грамоти дипломи і сертифікати зустрічаються кожній людині ще з дитячих років. За успішне навчання ми отримуємо похвальні грамоти, за досягнення в спорті - дипломи та сертифікати. Грамоти, дипломи або сертифікати видають в якості заохочення, нагороди не тільки в школі чи інституті, а й на роботі. Адже так приємно отримати не тільки премію за певні досягнення, але і письмове підтвердження у вигляді грамоти.

друк сертифікатів

Не варто також забувати, що будь-які курси підвищення кваліфікації, професійні тренінги або курси повинні підтверджуватися відповідним сертифікатом або дипломом про закінчення. Можна замовити дипломи, сертифікати та грамоти для нагороди ваших співробітників і для стимуляції їх кращої роботи.

Але для створення грамоти, диплому або сертифікату мало просто правильно заповнити всі поля, потрібен сучасний і концептуальний дизайн. Щоб ці документи виглядали презентабельно і професійно, варто замовити розробку дизайну у професіоналів. VPM Поліграф допоможе розробити індивідуальний дизайн для вашого підприємства. Якщо диплом або грамота видається всередині підприємства, то на такому документі необхідно розмістити логотип вашої компанії. Якщо такий документ є свідченням кваліфікації, то повинно бути місце для офіційної печатки, яка підтверджує автентичність.

друк грамот

Ми здійснюємо друк дипломів, грамот і сертифікатів в короткі терміни. Замовити друк дипломів, друк сертифікатів і грамот в м Рівне швидко також можливо в нашій друкарні. Такий вид продукції друкується на щільному папері 250-300 гр / м2 або пластику, щоб забезпечити офіційний вид. Задруковка проводиться з однієї або двох сторін, чорної або кольоровими фарбами. Для поліпшення зовнішнього вигляду, ми пропонуємо матову або глянсову ламінацію. Надати урочистий вигляд допоможе тиснення, висікання, перфорація за вашим бажанням.

На основі консультацій з нашими фахівцями, ви зможете легко визначитися із зовнішнім виглядом грамоти, диплому або сертифікату. Під час виконання замовлення, ми будемо враховувати всі ваші побажання і вимоги.