Книги, брошури, методичні посібники

Друк книг, брошур, методичних посібників

Друк книг невеликими тиражами дуже популярний на сьогодняшній день. У книзі можна розмістити велику кількість інформації про вашу організацію, створити підбірку цікавого матеріалу або випустити художню книгу невеликим тиражем. При випуску книги варто ретельно підійти до вибору друкарні. Адже для того, щоб ваше друковане видання мало успіх важливий не тільки зміст, а й якість друку. Для того, щоб ваше замовлення було виконано швидко і якісно, ​​ви можете звернутися до нас.

друк книг в Рівному друк і дизайн книг дизайн книг та верстка

Замовити друк книг в м Рівному ви можете вже сьогодні. Такий вид продукції друкуємо цифровим методом від 1 до кількох сотень примірників. Також здійснюється друк книг на різографі. При замовленні різографічний друку книг варто враховувати, що найбільш актуальним і вигідним тиражем для різографа, є 100 і більше примірників. Якість різографічний друку кілька поступається цифровий, але такий вид друку дешевше і дозволяє працювати на тонких паперах - газетному та офісному (45-60 гр / м2). Книги випускаємо в м'якій і твердій палітурці за бажанням замовника.

друк книг у твердій обкладинці друк книг у м'якому перепльоті друк книг великим тиражем

Компанія VPM Поліграф пропонує виготовлення методичних посібників різних форматів. Ви можете замовити друк методичних посібників для свого навчального закладу або підприємства за доступною ціною. Виготовляємо чорно-білі і кольорові посібники. Папір для обкладинки і внутрішнього блоку використовується білий офісний, крейдяний або дизайнерський (по каталогу). За бажанням, обкладинку і сторінки блоку можна ламінувати, робити тиснення і висічку.

 

друк навчальних посібників кольоровий друк книг друк методичок

 

Для того, щоб надрукувати рекламні брошури, зверніться в VPM Поліграф. Ми пропонуємо цифровий повнокольоровий друк брошур по вашому дизайну. Ви можете вибрати брошуру будь-якого розміру і формату. Якщо вам необхідна допомога в створенні дизайну, наші фахівці розроблять дизайн брошури в короткі терміни.

Брошурування робимо скобами з подальшим фальцюванням, металевою та пластиковою пружиною, термоклеем, спеціальними поліграфічними болтами і кільцями.

При необхідності, надаємо ISBN номер.