Книги, брошури, методичні посібники

Друк книг, брошур, методичних посібників

Друк книг невеликими тиражами дуже популярний на сьогодняшній день. У книзі можна розмістити велику кількість інформації про вашу організацію, створити підбірку цікавого матеріалу або випустити художню книгу невеликим тиражем. При випуску книги варто ретельно підійти до вибору друкарні. Адже для того, щоб ваше друковане видання мало успіх важливий не тільки зміст, а й якість друку. Для того, щоб ваше замовлення було виконано швидко і якісно, ​​ви можете звернутися до нас.

Цифрова друкарня VPM-Поліграф пропонує виготовлення книг з ілюстраціями в твердій та м'якій палітурці з готових оригінал-макетів.

Ми здійснюємо друк:

  • Подарункових видань книг.
  • Книг з мистецтва, архітектури, дизайну, фотографії.
  • Корпоративних ювілейних книг.
  • Рекламних видань.
  • Вузькопрофесійних книг.
  • Книг за індивідуальним замовленням.

Якість використовуваних матеріалів і рівень виробничого обладнання дозволяють нам виготовити книги, які відповідають міжнародним стандартам якості друку.

друк книг в Рівному друк і дизайн книг дизайн книг та верстка

Замовити друк книг в м Рівному ви можете вже сьогодні. Такий вид продукції друкуємо цифровим методом від 1 до кількох сотень примірників. Також здійснюється друк книг на різографі. При замовленні різографічного друку книг варто враховувати, що найбільш актуальним і вигідним тиражем для різографа, є 100 і більше примірників. Якість різографічного друку кілька поступається цифровому, але такий вид друку дешевше і дозволяє працювати на тонких паперах - газетному та офісному (45-60 гр / м2). Книги випускаємо в м'якій і твердій палітурці за бажанням замовника.

При необхідності, надаємо ISBN номер.

Виготовлення книг - це зручний, презентабельний і надійний спосіб зберігати інформацію. Надрукована книга довше збереже свій зовнішній вигляд, що не істреплется від частого і тривало використання, зробить приємне враження. Книги приємно читати і зручно зберігати.

Надруковані книги використовуються в рекламі, в освіті, як корпоративні документи або як інтелектуальне розвага. При цьому вам зовсім необов'язково друкувати великий тираж, витрачаючи на це багато грошей. Завдяки розвитку технологій, наразі можуть собі дозволити друк книг малим тиражем. Наше обладнання дозволяє виготовити книгу навіть тиражем від 1 примірника.

Дизайн книги бажано ретельно продумати, він повинен відповідати змісту. Важливий професійно оформлений текст книги: правильний вибір шрифтів, якісна верстка.

Професійні дизайн і верстка книг

Наші досвідчені дизайнери допоможуть розробити індивідуальний дизайн для ваших книг і зверстати текст (зададуть єдиний стиль заголовків, сторінок, елементів оформлення і т.д.), щоб книгу було приємно і зручно читати.

Широкий вибір матеріалів та палітурок

Ми виготовимо книгу в тому форматі і на тому папері, яка найбільше підходить для вирішення ваших завдань.

Доставка по всій Україні

Не витрачайте час на дорогу. Ми доставимо ваші книги кур'єром по Рівному або поштою по всій Україні.

друк книг у твердій обкладинці друк книг у м'якому перепльоті друк книг великим тиражем

Друк методичних посібників

Компанія VPM Поліграф пропонує виготовлення методичних посібників різних форматів. Ви можете замовити друк методичних посібників для свого навчального закладу або підприємства за доступною ціною. Виготовляємо чорно-білі і кольорові посібники. Папір для обкладинки і внутрішнього блоку використовується білий офісний, крейдяний або дизайнерський (по каталогу). За бажанням, обкладинку і сторінки блоку можна ламінувати, робити тиснення і висічку.

 

друк навчальних посібників кольоровий друк книг друк методичок

Друк брошур в друкарні VPM-Поліграф

Для того, щоб надрукувати рекламні брошури, зверніться в VPM Поліграф. Ми пропонуємо цифровий повнокольоровий друк брошур по вашому дизайну. Ви можете вибрати брошуру будь-якого розміру і формату. Якщо вам необхідна допомога в створенні дизайну, наші фахівці розроблять дизайн брошури в короткі терміни.

М'яка обкладинка, невелика кількість зшитих скобою сторінок - саме так виглядає брошура. На перший погляд, звичайна невелика книжечка. Але насправді, це ефективний інструмент в руках маркетолога.
Друк брошур високої якості з цікавим дизайном дозволяє отримати продукцію, яку можна порівняти навіть з глянцевим журналом. Така поліграфія, безсумнівно, примножить імідж вашої компанії.

Розробка дизайну брошур

Замовляючи друк брошур, ви можете надати вже готовий макет або звернутися за допомогою до наших фахівців, які підберуть оптимальний тип і розмір шрифту і детально продумають розташування текстової та графічної інформації на сторінках.

Послуги дизайнерів нашої друкарні будуть для вас актуальні, якщо:

  • вам важливо виграти час. Ми враховуємо специфіку офсетного і цифрового друку при втіленні ідей. Це виключає втрати часу при корекції оригінал-макетів;
  • вам необхідно заощадити гроші. Наші замовники платять тільки за розробку макету, так як потреби у виправленні технологічних помилок просто не виникає;
  • в вашому штаті немає дизайнера, який володіє всіма тонкощами друкованого процесу.

Брошурування робимо скобами з подальшим фальцюванням, металевою та пластиковою пружиною, термоклеем, спеціальними поліграфічними болтами і кільцями.