Дизайн

Графічний дизайн друкованої продукції

Підтримуючи свій імідж, брендинг і загальний маркетинг, ви забезпечуєте свою впізнаваність серед клієнтів, тому дизайн поліграфії вашої компанії є феноменально важливим. Концепція графічного дизайну друкованої продукції постійно змінюється, щоб задовольнити потреби нашого постійно змінюваного суспільства. Не дозволяйте своєму бізнесу відстати, дозвольте цифровій друкарні VPM-Поліграф та нашій досвідченій команді керувати всіма вашими потребами в дизайні поліграфічної продукції.

дизайн флаєрів рівне дизайн флаєрів і меню дизайн меню ресторану

Візуальний вплив дизайну поліграфії професійної якості у кожному маркетинговому ресурсі є важливим для успіху будь-якої людини, бізнесу або організації.

дизайн візиток і друк дизайн флаєра для караоке дизайн візиток в Рівному

Ваші логотипи, брошури, каталоги, меню, банери або візитки повинні бути чимось, що змушує вас виділятися серед конкурентів. З огляду на це ми прагнемо поєднати ваше бачення дизайну з нашою творчістю та досвідом. Це потрібно для того, щоб гарантувати, що правильний процес оформлення та дизайн поліграфічної продукції дозволяє вашому бренду мати тривале враження у друкованому вигляді.

Ми створюємо дизайн поліграфії з врахуванням ваших побажань та вимог від початку і до подачі проекту в друк. Ви можете замовити послуги дизайнера для всіх видів поліграфічної продукції, що є у нас на сайті.

Для Вашого успіху в бізнесі, повний список наших послуг з графічного дизайну поліграфії наведено нижче:

  • Дизайн поліграфії;
  • Верстка друкованих видань;
  • Додрукарська підготовка макетів;
  • Розробка макетів зовнішньої реклами (банери, вивіски, таблички, плакати);
  • Переформатування растрового зображення в векторне.

Дизайн візиток

професійний дизайн візиток оригінальний дизайн візиток дизайн візиток

Одним із важливих елементів будь-якого бізнесу є візитна картка. Навіть у цифрову епоху, майже кожен бізнес, компанія чи людина все ще потребує візитну картку у своєму гаманці. Вам потрібно зробити візитку, яка буде рекламувати вас, запам’ятається клієнтам та створить ваш імідж. Саме такі візитки ми друкуємо у VPM-Поліграф. Дизайн візиток передбачає створення унікальних макетів візиток з використанням додаткових опцій, таких як:

Ми створюємо неповторний дизайн візиток індивідуально для кожного клієнта. Ви можете переглянути шаблони візиток на нашому сайті або замовити індивідуальний макет візиток для вашого бізнесу.

Ви можете ознайомитися з дизайном візитних карток, що ми робили у портфоліо.

Дизайн буклетів, брошур, каталогів

Поліграфічна продукція, що представляє вашу компанію, зазвичай не обмежується візитними картками. Для повного ознайомлення споживачів з вашою продукцією, ми пропонуємо друк інших маркетингових матеріалів, таких як буклети, брошури, каталоги, меню, флаєри тощо.

дизайн каталогів дизайн еврофлаеров дизайн флаєрів

Успішний дизайн рекламної продукції є запорукою того, що вас не просто помітять. Дизайн буклетів, каталогів чи брошур повинен бути створений таким чином, щоб потенційний покупець став постійним клієнтом. Наш досвід в графічному дизайні дозволяє створювати дизайн друкованої рекламної продукції, що розвиває ваш бізнес.

Верстка книг та додрукарська підготовка поліграфії

дизайн книг дизайн та підготовка до друку книг дизайн илюстраций для книг

Вся поліграфічна продукція, що готується до друку повинна проходити додрукарську підготовку, особливо це стосується тиражованих видань. Верстка книги, правильне розташування зображень, дизайн обкладинки книги – все це забезпечує те, що книга приверне увагу читача.

Ми пропонуємо послуги професійної верстки поліграфічної продукції та дизайн. Друк книг – відповідальна справа, тому варто звернутися до професіоналів і підготувати ваші видання до друку.

Замовити дизайн поліграфії ви можете онлайн чи по телефону. Ми створимо унікальний дизайн друкованої продукції для вашого бізнесу.