Цифровий друк

Швидкий кольоровий та чорно-білий цифровий друк

Перелік продукції, яку друкуємо – наклейки, візитки, листівки, флаєри, афіші, плакати, папки, календарі, пластикові картки, конверти, книги, брошури, дипломи, сертифікати, грамоти, меню, блокноти, бланки, кепки, пакети, бірки для одягу та т.п. за вашим дизайном та вимогами.

цифровий друк ценників цифровий друк в Рівному цифровий друк візиток

Надаємо повний спектр післядрукарських послуг продукції (ламінування рулонне та конвертне, порізка, висічка, бігування, тиснення, фольгування, перфорація, брошурування, палітурні роботи).

Пропонуємо Вам замовити послуги якісного швидкого кольорового цифрового кольорового друку та чорно-білого друку. Працюємо на високоякісному сучасному обладнанні відомих світових виробників.

Друкуємо на наступних видах паперів:

  • офісному папері;
  • крейдяному папері;
  • дизайнерському папері;
  • самоклеючому папері.

Щільність паперу - від 80 до 300 гр/м2.

Розміри - до А3.

Цифровий друк — виготовлення друкарської продукції з електронних файлів без застосування постійних друкарських форм методом прямого нанесення фарбуючого матеріалу під керівництвом комп'ютера.

Переваги цифрового друку

  • Висока якість та швидкість друку;

  • Виконання у максимально короткий термін;

  • Можливість друку невеликих тиражів без великих затрат на перед друкарську підготовку (непотрібно створювати друкарські форми);

  • Персоніфікація даних та нумерація;

  • Можливість роздрукувати тестовий примірник для перевірки, внести правки і віддрукувати тираж з виправленнями;

  • Можливість друку на різноманітних типах матеріалів — дизайнерському папері, глянцевому папері, крейдяному папері, самоклеючому папері, картоні тощо.

Цифровий друк умовно поділяють на лазерний та струменевий відповідно до пристроїв на яких відбувається друк. При лазерному друці використовується сухий порошок (тонер), при струменевому друці використовується рідка фарба.

При кольоровому друці змішуються чотири основні кольори — голубий, малиновий, жовтий та чорний (CMYK). При чорно-білому використовується лише чорний колір.

Кольоровий цифровий друк застовується для виготовлення буклетів, каталогів, афіш, плакатів, календарів, візиток, пластикових карток, дипломів, сертифікатів, флаєрів, меню, блокнотів, пакетів, тощо.

цифровий друк коктельних карт цифровий друк флаєрів цифровий друк візиток

А чорно-білий цифровий друк, як правило, застосовується для друку бланків, конвертів, папок, брошур, книг, листівок тощо.

цифровий друк методичок чорно-білий цифровий друк друк касових книг

Цифровий друк на самоклеючому папері застосовується для виготовлення наклейок, стікерів та самоклеючих рекламних матеріалів довільного розміру, після друку надаємо послуги порізки.

Швидкий цифровий друк – обладнання

Забезпечити безперебійну роботу та якісний та швидкий цифровий друк допомагає сучасне обладнання. На виробництві ми застосовуємо три цифрові друкарські машини, які мають свої характеристики та переваги. Такий підхід до роботи дозволяє забезпечити безперебійну роботу, високу швидкість виконання замовлення та гарантовано високу якість друку. Все обладнання постійно перевіряється на справність, калібрується та проходить технічне обслуговування своєчасно. Саме таким чином  ми можемо бути впевнені в якості кольорового та чорно-білого цифрового друку.

Цифрова друкарська машина Konica Minolta bizhub PRO c6500 Цифрова друкарська машина Konica Minolta AccurioPress C3080

Кольоровий цифровий друк від VPM-Поліграф

Швидкий кольоровий цифровий друк – затребувана послуга друку сучасного світу. Цифровий друк здатен передавати кольори з високою роздільною здатністю без втрати чіткості зображення. Це особливо актуально для друк професійних фотографій, каталогів продукції, буклетів та іншої поліграфічної продукції. Особливо варто приділити увагу якості зображення при друку плакатів формату А3, адже великий розмір підкреслює якість друку.

Ми використовуємо дві цифрові друкарські машини Konica Minolta bizhub PRO С6500 і Konica Minolta AccurioPress C3080. Вони зарекомендували себе як надійні та швидкі машини, що забезпечують високу якість кольорового друку. Завдяки цьому обладнанню, ми гарантуємо швидкість кольорового друку до 81 аркуша за хвилину на кожній машині. Максимальний формат кольорового друку для плакатів - А3, також 300 х 1300 мм – для банерів. Ми можемо друкувати на папері щільністю до 350 гр/м2.

 

Чорно-білий цифровий друк

Випуск бланкової та журнальної продукції, друк книг та конвертів потребує швидкого чорно-білого друку. Для цих цілей ми використовуємо цифрову друкарську машину Konica Minolta bizhub PRO 951.

Цифрова друкарська машина Konica Minolta bizhub PRO 951

Якість чорно-білого цифрового друку має не тільки не поступатися кольоровому, а, навіть в деяких випадках бути кращою, бо для друку використовується тільки один колір. Велике значення мають відтінки сірого, їх плавний перехід та перетворення кольорового зображення в чорно-біле. Це актуально для друку зображень в книжках та буклетах.

Наше обладнання для чорно-білого друку забезпечує високу швидкість друку - 95 сторінок в хвилину для формату A4 і 55 сторінок для формату A3. А також щільність паперу до 350 гр/м2.