Брошурування

Брошурування у Рівному - VPM Поліграф

Коли друкована продукція вже готова, виконано ламінування, тиснення та інші оздоблювальні роботи, залишається останній крок - брошурування.

брошурування книг брошурування книг рівне брошурування каталогів

Тип палітурки вибирається залежно від того, скільки листів містить документ або книга, яку обкладинку ви вибрали і від типу самої продукції. VPM Поліграф пропонує будь-який тип палітурки, який необхідний для скріплення вже надрукованої продукції.

Брошурування виконуємо скобами, пластиковою чи металевою пружинами, в твердій і м'якій обкладинці, термоклеем, кільцями і болтами.

Скобами зшиваються зошити, автореферати, методичні посібники та інша продукція з максимальною кількістю аркушів - 25. По середині листа розміщується одна або більше скоб в залежності від формату готової продукції.

При брошуруванні пластиковою пружиною зшивається до 450 аркушів, зверху додається прозора обкладинка, а знизу картон. Такий тип палітурки відмінно підійде для документів, технічної документації підприємства і робочих записів.

брошурування на пластикову пружину брошурування книг у м'якому перепльоті брошурування у м'якому перепльоті

На металеву пружину зшиваються блокноти, календарі та інша продукція, що містить не більше 120 аркушів. Можливе використання металевої пружини будь-якого кольору. Брошурування металевою і пластиковою пружиною здійснюється в отвори, які пробиваються в папері.

Термоклеєвий метод використовується для проклейки торця бланкової продукції, блокнотів і книг у м'якій обкладинці.

брошурування на скобу брошурування рівне склейка книг рівне

У тверду обкладинку склеюємо журнали, дипломи та іншу поліграфічну продукцію.

Обкладинка кільцями здійснюється для меню, презентацій, звітів і будь-якої іншої продукції, яка потребує оновлення листів.

Болтами прошиваються дипломи та папки.