Візитки

Виготовлення та друк візиток

Якщо ви шукаєте поліграфію, яка виготовляє якісні візитні картки, то VPM Поліграф пропонує свої послуги. Друк візиток виконуємо на крейдяному, дизайнерському папері та пластику. Ви можете замовити візитки різного дизайну: чорно-білі, кольорові, односторонні, двосторонні, з глянцевою і матовою ламінацією, методом тиснення і фольгування.

візитки з qr-codom друк оригінальних візиток друк та дизайн візиток

кольоровий друк візиток оригінальні візитки в Рівному візитки в картонному пакуванні

Немає двох однакових фірм, тому і дизайн кожної візитки розроблюється окремо. Ви можете запропонувати власний макет або замовити розробку дизайну у нас. Ми враховуємо всі ваші побажання і підходимо індивідуально до кожного клієнта.

Ми пропонуємо візитні картки будь-якого розміру. Стандартні розміри 90х50 мм, 90х55 мм, 85х55 мм або ріжемо під будь-який нестандартний формат. Після порізки, за бажанням клієнта, робимо заокруглення кутів, перфорацію, тиснення та інші післядрукарські послуги. Упаковуємо в картонну чи пластикову коробку.

друк директорських візиток друк корпоративних візиток в Рівне друк візиток для стоматології

Візитки з покриттям ламінаційною плівкою є більш стійкими до зовнішнього пошкодження. Ламінування виконується плівкою від 25 до 250 мікрон. Тонка плівка не суттєво впливає на товщину, але надає візитній картці глянцевого або матового ефекту. Плівка 250 мікрон схожа за товщиною на пластикову картку. Для тиснення візиток потрібно замовляти кліше того зображення (логотипу, тексту і т.п.), яке буде переноситися на папір чи пластик.

Метод фольгування дещо інший: на папері друкується лазерним принтером зображення і за допомогою ламінатора спеціальна фольга переноситься на лист та залишається на надрукованому об’єкті. Асортимент фольги дуже широкий - від глянцевої, матової до голографічної. Голографічну фольгу можна використовувати для захисту візиток від підробки, наприклад, якщо вони є носіями секретної інформації.

кольоровий друк візиток в Рівному дизайн та друк візиток в Рівному друк класичних візиток в Рівному

Друк пластикових візиток виконуюється на білому, прозорому, золотому та срібному пластику, товщина яких складає 0,46-0,76 мм. Пластикові візитки можуть бути глянцевими, матовими чи фактурними. Такі візитки не рвуться та найменш зношуються у користуванні.

Замовити візитки в м. Рівне в короткі терміни можете прямо зараз, телефонуйте.

Шаблони дизайну візитних карток: