Візитки

Виготовлення та друк візиток

Якщо ви шукаєте поліграфію, яка виготовляє якісні візитні картки, то VPM Поліграф пропонує свої послуги. Друк візиток виконуємо на крейдяному, дизайнерському папері та пластику. Ви можете замовити візитки різного дизайну: чорно-білі, кольорові, односторонні, двосторонні, з глянцевою і матовою ламінацією, методом тиснення і фольгування.

візитки з qr-codom друк оригінальних візиток друк та дизайн візиток

кольоровий друк візиток оригінальні візитки в Рівному візитки в картонному пакуванні

Немає двох однакових фірм, тому і дизайн кожної візитки розроблюється окремо. Ви можете запропонувати власний макет або замовити розробку дизайну у нас. Ми враховуємо всі ваші побажання і підходимо індивідуально до кожного клієнта.

Розміри візиток

Ми пропонуємо візитні картки будь-якого розміру. Стандартні розміри 90х50 мм, 90х55 мм, 85х55 мм або ріжемо під будь-який нестандартний формат. Після порізки, за бажанням клієнта, робимо заокруглення кутів, перфорацію, тиснення та інші післядрукарські послуги. Упаковуємо в картонну чи пластикову коробку.

В Україні існує стандартний розмір прямокутної візитки: 50 × 90 мм (5 × 9 см). В даний час макети для їх друку виконують, як правило, на комп'ютері в одному з безлічі графічних додатків, наприклад, «Illustrator» або «Photoshop».
Стандартний розмір візитної картки в згаданих додатках становить:
1. в дюймах - 1,97 × 3,54 inches (Illustrator);
2. в пікселях, при вирішенні 72 ppi - 142 × 255 pixels (Illustrator);
3. в пікселях, з роздільною здатністю 300 ppi - 591 × 1063 pixels (Photoshop).
Дотримання таких розмірів візиток для друку дозволяє мінімізувати відходи паперу при їх виготовленні.

друк директорських візиток друк корпоративних візиток в Рівне друк візиток для стоматології

Візитки з ламінацією

Візитки з покриттям ламінаційною плівкою є більш стійкими до зовнішнього пошкодження. Ламінування виконується плівкою від 25 до 250 мікрон. Тонка плівка не суттєво впливає на товщину, але надає візитній картці глянцевого або матового ефекту. Плівка 250 мікрон схожа за товщиною на пластикову картку. Для тиснення візиток потрібно замовляти кліше того зображення (логотипу, тексту і т.п.), яке буде переноситися на папір чи пластик.

Візитки з тисненням фольгою

Метод фольгування дещо інший: на папері друкується лазерним принтером зображення і за допомогою ламінатора спеціальна фольга переноситься на лист та залишається на надрукованому об’єкті. Асортимент фольги дуже широкий - від глянцевої, матової до голографічної. Голографічну фольгу можна використовувати для захисту візиток від підробки, наприклад, якщо вони є носіями секретної інформації.

кольоровий друк візиток в Рівному дизайн та друк візиток в Рівному друк класичних візиток в Рівному

Цифровий друк пластикових візиток

Друк пластикових візиток виконуюється на білому, прозорому, золотому та срібному пластику, товщина яких складає 0,46-0,76 мм. Пластикові візитки можуть бути глянцевими, матовими чи фактурними. Такі візитки не рвуться та найменш зношуються у користуванні.

На матеріал для друку візиток цифровим методом наноситься спеціальне напилення, розмір і формат пластикових заготовок може бути будь-яким. Повнокольоровий УФ-друк візитки на пластику дає високу якість зображення, яку можна порівняти з фотодруком. Візитки та безконтактні карти виробляються з матеріалу товщиною 0,15 мм, а дисконтні та клубні карти - 0,3 мм.

Створити красиву візитку на замовлення

Замовити візитку в друкарні - це дійсно самий оптимальний спосіб вирішення даного завдання. Основні переваги полягають у високоякісному результаті, швидких терміни виготовлення і прийнятною вартістю. Замовити можна все, що душі завгодно: від звичайних і недорогих візитних карток до дизайнерських примірників, красивих візиток вищого рівня. Довіртеся професіоналам своєї справи, ви не пошкодуєте!

Наші фахівці будуть контролювати всі стадії виготовлення візитної картки: від розробки шаблону до доставки замовнику готового тиражу. Кращі друкарські верстати і великий досвід фахівців в роботі з найскладнішими програмами значно скорочують терміни виготовлення продукції. Цифрова друкарня VPM-Поліграф працює як з друком створених самостійно макетів, так і з друком дизайнерських примірників. Висококваліфікований штат дизайнерів візьмуть на замітку всі ваші зауваження і допоможуть визначитися, які візитки підійдуть краще. З нашою допомогою ви зможете створити справді вартісні і красиві візитки, які будуть ефективними і привабливими. Більш того, виготовлення листівок, буклетів, флаєрів, плакатів, листівок, банерів, кухлів, оголошень та іншої поліграфічної продукції - всім цим займається компанія VPM-Поліграф.

Замовити візитки в м. Рівне в короткі терміни можете прямо зараз, телефонуйте.

Типи візитних карток

Існують представницькі, ділові, особисті та корпоративні візитні картки.

  1. Представницькі візитки в повній відповідності своїй назві представляють людину, але не містять її особистих контактів. Найчастіше вони не припускають тривалого зберігання. Їх основна функція - ознайомча. Як правило, на них вказується ім'я, посаду, назву організації та іноді адреса сайту в Інтернеті.
  2. Особисті візитки - це той випадок, коли можна проявити свої оригінальність і креатив. Виконують такі картки у вільному стилі. Це ваша особиста річ, вона може мати незвичайну форму, для неї немає сенсу застосовувати стандартні розміри. Зберігають такі візитні картки в скриньках або коробочках. Вручають їх часто разом з привітаннями або подарунками.
  3. Корпоративні візитки можуть бути як стандартного розміру (для зберігання), так і нестандартного (в цілях реклами). Основне їхнє завдання представляти саме компанію, а не її співробітника. Ім'я працівника, який вручив візитку, в корпоративних картках, як правило, вноситься «від руки». Відомі фірми, що володіють своїм впізнаваним і неповторним фірмовим стилем, часто використовують нестандартні корпоративні візитки.
  4. Стандартних розмірів зазвичай роблять ділові візитки. Вони будуть довго зберігатися і використовуватися як реклама вашого бізнесу. Така картка повинна бути строгою, лаконічною, містити інформацію про контакт з вами.