Тиснення

Замовити тиснення фольгою у Рівному

Тиснення - нанесення фольги тиском під високою температурою на папір, картон, бумвініл і шкіру. Тиснення виконується за допомогою преса і кліше фольгою різного кольору, сліпе і конгревное. Максимальний формат тиснення А4.

Гаряче тиснення фольгою являє собою нанесення пігменту або металевої фольги на папір з використанням нагрітої матриці. Прес-матриця притискає фольгу до поверхні під тиском, залишаючи конструкцію матриці на папері.

Штампування фольгою або друк фольгою часто поєднується з ембосування для отримання тривимірного зображення.

Металева фольга для тиснення має металевий блиск і представлена ​​в декількох кольорах: золота, срібна, голографічна. Голографічні плівки для тиснення використовують перенесення зображення голограми на друковану продукцію. Голографічна плівка для тиснення додає додатковий ефект, який часто забезпечує високотехнологічний вид.

У нас можливо замовити тиснення щоденників, візиток та будь-якої поліграфічної продукції.

Переваги тиснення фольгою

Підвищене сприйняття бренду: дослідження показує, що, додаючи до вашого виробу золоту фольгу або інші цікаві ефекти, споживачі відчувають більш високу цінність і якість вашого продукту.

Ефекти захоплення уваги: ​​тиснення фольгою допомагає вашій друкованої продукції виділитися з натовпу з її відмінним і привабливим зовнішнім виглядом.

Використання тиснення фольгою в поліграфії

Фольга може бути нанесена на більшість матеріалів, таких як пластик, шкіра, бумвініл. Однак ідеальним папером для металевої фольги є глянсове покриття або інші матеріали з гладкою поверхнею. Текстуровані папери можуть бути проблемою для фольгування через їх нерівні поверхні, так як плівка може виглядати не зовсім прозорою.
Ось деякі з нескінченних можливостей, які ви можете використовувати для тиснення фольгою:

Додайте штрих до ваших маркетингових матеріалів з елегантним і доступним тисненням фольгою від VPM Поліграф.