Тиснення

Замовити тиснення фольгою або сліпе тиснення

Тиснення - нанесення фольги тиском під високою температурою на папір, картон, бумвініл і шкіру. Тиснення виконується за допомогою преса і кліше фольгою різного кольору, сліпе і конгревное. Максимальний формат тиснення А4.

тиснення золотою і срібною фольгою тиснення на запрошеннях тиснення фольгою

Гаряче тиснення фольгою являє собою нанесення пігменту або металевої фольги на папір з використанням нагрітої матриці. Прес-матриця притискає фольгу до поверхні під тиском, залишаючи конструкцію матриці на папері.

Штампування фольгою або друк фольгою часто поєднується з ембосування для отримання тривимірного зображення.

тиснення фольгою золотою тиснення замовити Рівне тиснення на візитницях

Металева фольга для тиснення має металевий блиск і представлена ​​в декількох кольорах: золота, срібна, голографічна. Голографічні плівки для тиснення використовують перенесення зображення голограми на друковану продукцію. Голографічна плівка для тиснення додає додатковий ефект, який часто забезпечує високотехнологічний вид.

У нас можливо замовити тиснення щоденників, візиток та будь-якої поліграфічної продукції.

Переваги тиснення фольгою

Підвищене сприйняття бренду: дослідження показує, що, додаючи до вашого виробу золоту фольгу або інші цікаві ефекти, споживачі відчувають більш високу цінність і якість вашого продукту.

Ефекти захоплення уваги: ​​тиснення фольгою допомагає вашій друкованої продукції виділитися з натовпу з її відмінним і привабливим зовнішнім виглядом.

Використання тиснення фольгою в поліграфії

Фольга може бути нанесена на більшість матеріалів, таких як пластик, шкіра, бумвініл. Однак ідеальним папером для металевої фольги є глянсове покриття або інші матеріали з гладкою поверхнею. Текстуровані папери можуть бути проблемою для фольгування через їх нерівні поверхні, так як плівка може виглядати не зовсім прозорою.
Ось деякі з нескінченних можливостей, які ви можете використовувати для тиснення фольгою:

Додайте штрих до ваших маркетингових матеріалів з елегантним і доступним тисненням фольгою від VPM Поліграф.

сліпе тиснення на щоденниках сліпе тиснення щоденників тиснення логотипів на щоденниках

Блінтове (сліпе) тиснення

Сліпе тиснення на обкладинці книг чи щоденників використовується вже багато століть. Раніше таку послугу могли замовити лише дуже заможні люди, але зараз, з цифровою друкарнею VPM-Поліграф, ця послуга доступна кожному.

Сліпе тиснення використовується для створення об’ємного зображення. Виготовляється металевий штамп візерунка, напису чи логотипу, що буде тиснутися, і за допомогою пресу під високим тиском наноситься на поверхню.

тиснення щоденників птиснення логотипів на візитницях замовити тиснення

Блінтове або сліпе тиснення дуже поширене при створенні персоналізованих подарунків або канцтоварів. Воно використовується для:

  • Тиснення ділових щоденників;
  • Тиснення візитниць;
  • Тиснення записників.

Сліпе або блінтове тиснення можливо використовувати на шкірі та шкірзамі. Ви можете надати свою поліграфію для тиснення, або замовити у нас.