Бірки та етикетки

Виготовлення бірок для одягу і етикеток в Рівному

Самий практичний шлях донести інформацію про виріб - використання бірки. Здавалося б, дрібна і незначна деталь, але, завдяки маркувальним елементам, клієнти дізнаються про бренд, виробника та інші особливості готового текстилю. Майже 15 років наше виробництво впевнено лідирує у виготовленні поліграфічної продукції. Ми пропонуємо виготовлення етикеток та бірок для одягу.

Друк бірок та ярликів від VPM-Поліграф

Ми регулярно удосконалюємо наше виробництво, здійснюючи закупівлі обладнання та програмного забезпечення, витратних матеріалів у надійних постачальників, що позитивно позначається на якості і продуктивності. Серед наших клієнтів - відомі виробники і марки. Для нас немає нездійсненних завдань: маючи великий досвід у виробництві різних предметів маркування, ми готові запропонувати нашим клієнтам рішення навіть нестандартних завдань.

бірка з акцією друк бірок друк та дизайн цінників

Бірки на одяг

Бірка - важливий елемент виробу, побачивши яке можна отримати повне уявлення про товар. Такий елемент може прикрасити або зіпсувати його. Пропонуючи свою продукцію, продавець піклується про переважно якісних деталях вироби і максимально тривалому збереженні маркування. Щоб інформація на бірках не стерлася, а сам ярлик не втратив свій зовнішнішній вигляд, потрібно подумати про його довговічність. Бірки на одяг - головний вид маркування, звідки покупець може дізнатися важливу для себе інформацію. Вони мають як практичне, так і декоративне призначення, і можуть як прикрасити виріб, так і зіпсувати його зовнішній вигляд. Тому потрібно уважно підходити до вибору маркування. Ми поставляємо бірки в різні міста і області країни, а нашими постійними покупцями стали багато відомих виробників, що довіряють нам протягом багаторічного співробітництва.

Виготовлення етикеток та ярликів 

Вибір етикетки не вичерпується спектром матеріалів, з яких вона може бути виготовлена. Нові технології дозволяють надати їй будь-яку форму, не обмежуючись стандартними конфігураціями. Способи додаткової обробки і згину також можуть різнитися. Виготовлення етикеток - одне з безлічі видів діяльності компанії VPM-Поліграф. За роки роботи ми накопичили достатній досвід, тому зможемо реалізувати найсміливіші ідеї, а також провести консультацію.

кольоровий друк цінників друк цінників формату а5 друк та дизайн етикеток

Все залежить від призначення етикетки (логотипи, розмірники, склад продукції, вироби з інформацією по догляду), місця її розташування (внутрішня, зовнішня), матеріалу, з якого виготовлений її носій, його виду (одяг, взуття, текстиль), способу кріплення (на клейовий основі). Етикетки можуть бути одно- і двосторонніми, паперовими та пластиковими. Від їх вибору залежить не тільки зовнішній вигляд товару, але і зручність носіння. Одним словом, спектр етикеток, бірок і ярликів досить широкий.

Не зупиняючись на стандартних конфігураціях і стилях, ми готові до виготовлення етикеток за індивідуальним проектом і параметрам замовника. Зовнішній вигляд і матеріал етикеток для одягу залежить від безлічі інших чинників, виходити з яких слід при їх замовленні. Найважливіші:

  • функція (логотип, де розміщений лейбл компанії, Розмірники, інформаційна та тп.);
  • місце розташування (зовнішня чи внутрішня сторона);
  • спосіб кріплення (клей, люверси, стрічка);
  • матеріал (папір, картон, пластик);
  • форма виробу (одяг, взуття та тп.).

Ми враховуємо всі параметри і виготовимо етикетки, які припадуть вам до смаку.

Замовити друк етикеток та бірок

Якщо ви хочете замовити етикетки на одяг або продукцію, звертайтеся в VPM-Поліграф. У роботі ми застосовуємо тільки найкращі витратні матеріали, тому наші паперові етикетки прослужать вам рівно стільки, скільки це необхідно. Ви можете замовити етикетки будь-якого кольору, форми, розміру, будь-яким тиражем. Протягом 2-5 робочих днів ми виготовимо ваше замовлення, таким чином, ви зможете оцінити не тільки якість нашої продукції, але також як вийшов дизайн.

Ми доставляємо поліграфічну продукцію по території України.