Афіші, Плакати

Друк плакатів та афіш

Потрібно надрукувати Афішу або Плакат? Швидко і економічно ефективно, ми зробимо рекламу вашого бізнесу, події, або продукції на високоякісному, кольоровому або чорно-білому плакаті або афіші на крейдованому папері щільністю від 115 до 300 гр / м2 з подальшим матовим або глянцевим ламінуванням і порізкою на потрібний формат.

VPM Поліграф пропонує два варіанти друку. Для великих тиражів, ми рекомендуємо офсетний друк плакатів. Друк проводиться на папері з глянцевим або матовим покриттям і випускаються в різних розмірах. Друкуємо як малі так і великі розміри.

кольорові афіші в Рівному друк плакатів Рівне друк афіш в рівному

Для невеликих тиражів, ви можете замовити лише один плакат або в невеликій кількості. Це цифровий друк з усіма доступними покриттями. Максимальний розмір паперу SRA3 (450х320 мм), запечатка зображення 435х305 мм.

Терміни виготовлення плакатів

Як правило, терміни обробки можуть варіюватися від 2-4 робочих днів в залежності від паперу і обробки, яку ви замовляєте. Деякі замовлення доступні на наступний день, якщо немає великого завантаження виробництва. Ви можете уточнити всю інформацію у менеджера, зв'язавшись з нами по телефону або заповнивши форму замовлення.

Варіанти дизайну плаката або афіші

Якщо у вас вже є дизайн, є загальне уявлення про те, що ви хочете бачити, VPM Поліграф виконає ваше замовлення найближчим часом. Якщо вам потрібна розробка дизайну плаката, ми з радістю вам допоможемо! Ми допоможемо розробити дизайн плаката, який буде дійсно працювати для вас. Наші дизайнери створять оптимальний дизайн плаката або афіші для вашого бізнесу, враховуючи ваші потреби, щоб виправдати ваші очікування.

З післядрукарських робіт пропонуємо тиснення, фігурну висічку, установку люверсів і ін.

Плакат або афіша - це відмінний інструмент реклами вашого бізнесу. Ми виконаємо друк плакатів і афіш у високій якості, щоб ви могли отримати вигоду від співпраці з нами. Хороший плакат не тільки приверне достатню кількість клієнтів, але і зверне на себе увагу якомога більше людей. Ми пропонуємо вигідну ціну за висококласне виконання і швидку роботу.