Рекламна поліграфія

Рекламна поліграфія – готуємося до свят

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, а це чудова можливість нагадати про себе. Адже люди люблять отримувати подарунки та поздоровлення, тож не варто забувати про своїх клієнтів, партнерів та співробітників, а заодно і нагадати про себе.

Приготуйте подарунок з користю

Корпоративні подарунки до свят мають набагато більший вплив, ніж ви гадаєте. Якщо ваші партнери отримають від вас не просто вітальну листівку, але щось більш корисне, їх відношення покращиться в рази. Тож що можна презентувати та прорекламувати свою компанію на свята:

1. Календарі з логотипом.

На початок нового року, календар з логотипом набуває популярність та актуальність. Це не тільки зручний та корисний подарунок, але й можливість нагадати про себе кожного разу, коли отримувач перевіряє поточну дату. Логотип вашої компанії на сторінках календаря, тематичні зображення, рекламний текст та контакти – це все можна помістити в календар на 2018 рік.

Календарі вішають на стіни та ставлять на столи на видному місці – вашу компанію будуть бачити всі, хто заходить в приміщення. Календарі на замовлення є найефективнішим способом реклами, який працює без додаткових капіталовкладень.

2. Блокноти та ділові щоденники

Це саме ті види поліграфічної продукції, що стануть в нагоді і клієнтам, і партнерам, і колегам. Блокноти будуть використовуватися щодня офісними працівниками, а логотип вашої компанії та контакти будуть надруковані на кожній сторінці. Такий простий метод реклами допоможе підняти продажі та залучити нових клієнтів.

Для постійних клієнтів та керівників компаній варто обрати ділові щоденники з тисненням на обкладинці. Це вишуканий та доречний подарунок для початку року, особливо, якщо ви обираєте датовані щоденники.

3. Паперові пакети

Подарункові паперові пакети не можуть бути самостійним подарунком до свят, але якщо ви плануєте подарувати своїм співробітникам цукерки та шампанське, то пакет буде доречним. Після корпоративу ваші колеги понесуть подарунки додому, рекламуючи вашу фірму по дорозі, демонструючи подарунки своїм друзям та рідним. Також паперові пакети зі святковим дизайном стануть відмінною упаковкою для продукції, створюючи святковий настрій клієнтам.

В цифровій друкарні VPM-Поліграф ви можете замовити виготовлення будь-якого виду поліграфічної продукції з доставкою по Україні. Подбайте про вашу рекламу на наступний рік вже зараз!