Картонні кепки, Фірмові паперові пакети

Виробництво паперових пакетів та кепок з логотипом

Одними з найбільш універсальних типів друкованої продукції, за допомогою якої можна підвищити стиль заходу - це паперові пакети і картонні кепки. Такий тип друкованої продукції ідеально підходить для ділових заходів, корпоративів, тренінгів. Вони додадуть унікальності будь-якому заходу. Це унікальний декоративний елемент, який має свій стиль. Мало того, вони можуть бути корисні для організації вечірки або зустрічі, вони допоможуть гостям запам'ятати вашу зустріч, залишать приємні спогади і нагадають про вас в потрібний момент.

VPM Поліграф пропонує друк і висічку картонних кепок, виготовлення фірмових паперових пакетів невеликим і середнім тиражем. Основа кепки друкується на папері 300 гр / м2 і висікається, при необхідності ламінується з одної або двох сторін, проводиться тиснення. Мінімальний тираж - 50 кепок.

Друк паперових пакетів різних розмірів доступний в друкарні VPM-ПОЛІГРАФ. Основа друкується на крейдованому або крафт папері, потім проводяться післядрукарські роботи, поклейка і установка ручок.

друк логотипів на пакетах виготовлення паперових пакетів

Ми пропонуємо виготовлення та друк паперових пакетів і картонних кепок з логотипом вашої фірми або з будь-яких цікавим дизайном. Ми робимо паперові пакети для різних цілей, в тому числі сумки з ручками, які легко носити з собою, продуктові паперові пакети, пакети для цукерок або попкорну, кави і багато іншого. Ми допоможемо знайти ідеальний зовнішній вигляд, який відповідає вашому баченню і пропонуємо додати текст різних стилів і кольорів. Ми можемо розмістити малюнок або логотип за вашим вибором, так що ви отримуєте індивідуальний дизайн, який є унікальним для вас.

Картонні кепки прекрасно доповнять ваш захід. Ви можете замовити друк картонних кепок в Україні за найвигіднішими цінами. Ми гарантуємо унікальний дизайн і високу якість. Ви можете замовити кепки і шапочки для вечірки або свята в будь-якому кольорі, використовуючи додатково тиснення різнокольоровою фольгою.

Використовуйте спеціальні паперові пакети для зберігання ласощів і подарунків для гостей на вечірці або святі. Ваші гості і клієнти візьмуть їх із собою. Це відмінний спосіб підвищити впізнаваність бренду або просто передати повідомлення гостям.

Якщо вам потрібна допомога з вашим замовленням, наші фахівці готові допомогти і зробити все максимально швидко і легко, наскільки це можливо. Зв'яжіться з нами сьогодні, і ми приступимо до виконання вашого замовлення.