Меню як інструмент маркетингу

Перетворіть ваше меню в інструмент маркетингу

Гарне меню - це відмінний спосіб розширити свій ресторанний бізнес і збільшити обсяги продажів.

Але як саме створити брошуру, яка впадає в очі, передає ваші спеціальні пропозиції смаковим рецепторам вашим відвідувачам? Ось кілька порад:

Створення вдалої обкладинки меню

Обкладинка меню викликає перше враження про заклад в цілому. Якщо ви використовуєте фото на всю обкладинку, переконайтеся, що воно у високій роздільній здатності і немає ніякого спотворення зображення або пікселізації. Якщо ви використовуєте колаж, не дозволяйте йому відвернути увагу клієнта від основної мети - замовити їжу або напої. Ретельно продумайте колір і стиль обкладинки, зробіть її помітною, але не кричущою.

Задайте загальну стилістику меню

Клієнти надзвичайно лояльно ставляться до брендів, які вони люблять. Ваш бренд повинен бути переданий через дизайн меню, а не тільки з вашим логотипом і кольорами, але в загальному стилі закладу. Меню для італійського ресторану має суттєво відрізнятися від меню мексиканського ресторану. Використовуйте асоціативний дизайн, щоб відвідувачам було відразу зрозуміло, що ви пропонуєте.

Розкажіть свою історію

Звичайно, ваш ресторан має свою унікальну історію. І вірте цьому чи ні, клієнти хочуть почути цю історію. Нехай ваші підприємницькі та творчі бачення сяють, пропонуючи коротку розповідь (2-4 речення) про те, як ваш ресторан був заснований, як він розвивався, і чому це унікально. Додайте цю розповідь на окремому місці в меню, так щоб клієнти знали, що вони підтримують по-справжньому значущу установу.

Виділіть Топ продажу і Знижки

Відвідувачу набагато легше буде визначитися з вибором, якщо ви вкажете улюблені страви інших клієнтів. Повідомляйте про новинки в вашому меню або про страви від шеф-кухаря. Робіть спеціальні пропозиції і знижки при певній умові замовлення. Це підвищить ваші продажі і залишить приємне враження у ваших відвідувачів.

Поділіться складом страви

Люди хочуть знати, з чого складається блюдо, перш ніж його замовити. Крім мінімізації кількості питань, коротка інформація, що висвітлює свіжі, якісні інгредієнти, які ви використовуєте, може допомогти надихнути клієнтів зробити більше замовлення.

Додайте фотографії

Говорячи про підняття апетиту, що може бути краще візуального образу смачної страви? Робіть якісні фотографії ваших страв і напоїв як для кожного пункту меню, так і просто в якості фону, вибір за вами.

Працюйте з професійним дизайнером

Якщо ви не повністю впевнені в ваших навичках проектування, або не маєте часу, для створення власного дизайну меню, звертайтеся до фахівців VPM Поліграф. Наші дизайнери створять дизайн меню для вашого закладу. Також ми пропонуємо цифровий друк меню високої якості за доступною ціною.