Друк на крафт-папері: виготовлення сучасної поліграфічної продукції

Ми вперше представили нашу друковану продукцію з крафт паперу ще в кілька років назад, і з тих пір ми продовжуємо збільшувати свій асортимент нових і захоплюючих продуктів. І багато в чому друкована крафт-продукція, яка зараз доступна на нашому веб-сайті, існує завдяки замовникам, які зв'язалися з нами з їх конкретними запитами – наприклад: крафт-пакети, весільні запрошення, візитки та меню.

Друкована продукція з коричневого крафт-паперу є масовим хітом, популярна серед тих, хто шукає екологічно чистий продукт, а також в тих клієнтів, які прагнуть мати новий, абсолютно інший матеріал для додавання до свого репертуару. Тактильний матеріал та органічний вигляд коричневого крафту знайшли нішу в ресторанах і барах, як роздрібний товар, що належить до тенденцій, таких як блокноти та листівки, а також 100% екологічно чисті весільні канцтовари.

Друк поліграфії на крафт-папері - запрошення

Обробка коричневого матеріалу - це ідеальний фон для чорно-білого цифрового друку, який може бути настільки ж ефективним, як і з простим дизайном або щось дуже креативне та складне. Це прекрасно демонструється у весільних запрошеннях. Дизайн запрошень з крафт-паперу може розробити навіть людина, яка немає дизайнерської підготовки, але бажають створити щось унікальне і особливе для себе. На будь-якому матеріалі, крім крафта, це може закінчитися сумно, однак природа крафт-паперу створює дійсно індивідуальне запрошення, яке є все більш особистим для відправника та одержувача.

Впровадження останнього покоління цифрових принтерів на виробництві також відкриває двері для більш доступного кольорового друку на крафт папері. Діапазон кольорового друку на коричневому крафт папері тепер безмежний.

Паперові пакети з крафт-паперу

Чудовим типом паперових пакетів стануть подарункові або рекламні пакети з крафту. Вони відмінно підійдуть до таких типів продукції, як натуральна косметика, продукти здорового харчування, домашня випічка та свіжі овочі і фрукти.

Якщо ви плануєте вечірку, свято, весілля або ювілей – подарункові пакети з крафт паперу знайдуть своє місце на вашому заході. Ви можете нанести будь-яке зображення, щоб зробити пакети ще більш привабливими та унікальними.

Візитки з крафт-паперу

Якщо ви шукаєте додатковий спосіб виділитися, то ми пропонуємо ще один тип матеріалу, на якому здійснюємо друк візиток. Такі візитки є креативними та унікальними завдяки текстурі паперу, кольору та незвичайному вигляду. Особливо, якщо ваш бізнес потребує екологічно чистих матеріалів – візитки з крафт-паперу можуть задовольнити цю потребу.

Меню для кафе та ресторанів

Ще один тип поліграфічної продукції, який чудового виглядає на крафті – меню. Меню, надруковане на коричневому крафт-папері підкреслює свіжість, натуральність та органічність страв та викликає апетит. А також стане чудовим маркетинговим ходом, який виділить вас серед конкурентів.

Поліграфічна продукція з крафт паперу знаходить все більше прихильників, що допомагає створювати нам красиву та унікальну поліграфічну продукцію. З вашими замовленнями на друк, поширення поліграфії з крафт-паперу буде ще більшим, що дозволить нам розвивати цю нішу в Україні.