Більше замовлень – нове обладнання. Установка люверсів

Більше замовлень – нове обладнання. Установка люверсів

В цифровій друкарні VPM-Поліграф ви можете замовити установку люверсів або кілець пікколо. Цей спосіб післядрукарської обробки застосовується для зміцнення отворів в календарях, бірках, цінниках, пакетах, банерах і т. д.

Для того, щоб розширити наш парк обладнання та скоротити час виконання замовлення, ми придбали ще один заклепочник Joiner 4*, JYS 4.

Заклепочник Joiner 4*, JYS 4 призначений для установки люверсів (колечок) на папері, тканині, тонкому пластику. Люверси засипаються в спеціальний контейнер, звідки по жолобу надходять в робочу частину пристрою. На відміну від ручних пристроїв, призначених для даних робіт, апарат для установки люверсів комплектується столом-підставкою і упором, який збільшує продуктивність і спрощує центрування при постановці кілець. Установка кілець проводиться на високому якісному рівні, відповідним найвищим світовим стандартам. Максимальний відступ від краю: 75 мм; максимальний діаметр люверсів: 4 мм.

Люверси дозволяють захистити краї отворів, через які буде проходити мотузка або трос, від руйнування. Вони застосовуються для обробки наступної продукції:

  • настінних календарів, які навішуються на цвях або кріплення в стіні і т. д.
  • подарункових картонних пакетів - для закріплення ручок зі стрічок або кольорових мотузок;
  • банерів та інших виробів (для тривалого використання), які виконуються з крихких матеріалів - тканини, плівки, паперу;
  • ярликів та цінників, для кріплення на одяг або інший товар.

Процес установки люверсів починається з підбору підходящого виробу. Сьогодні на ринку представлені кільця різних кольорів, форм і розмірів. Вибір залежить від загального дизайну виробу і практичних міркувань: важливо врахувати, якого діаметру мотузка буде, що протягується через отвір або на яке кріплення вона буде вдягатися.

Установка люверсів повинна виконуватися професіоналами, так як тільки в цьому випадку можна гарантувати акуратність, збереження форми отвору, правильне вальцювання і т. д. Фахівці також зможуть розрахувати, на якій відстані від краю має бути встановлено кільце, щоб витримати вагу виробу і тиск на отвір.

Переваги звернення до VPM-Поліграф:

  • власний виробничий цех з необхідним високотехнологічним обладнанням;
  • штат професійних співробітників з багатим досвідом в сфері поліграфії;
  • знижкові і партнерські програми для постійних клієнтів, рекламних агентств і друкарень;
  • можливість термінового виконання замовлення.

Звертайтесь до нас, щоб отримати своє замовлення вчасно!