Яка спеціальна форма візитної картки підходить саме вам?

Традиційні візитні картки, мають своє місце, і вони, ймовірно, залишаться основним інструментом продавців і ділових людей протягом тривалого часу. Проте, спеціальна візитна картка завжди залишає незабутнє враження. Вони мають свою нішу і можуть бути більш придатними для конкретних ситуацій. Ось кілька типів візитних карток і ситуації, коли вони краще підходять.

Візитні картки із закругленими кутами

Ці карти дають більш преміальний, закінчений вигляд в порівнянні зі стандартними візитними картками, навіть якщо відмінності не відразу очевидні. В закруглених кутах створюється враження, що власник звертає увагу на дрібні деталі. Обрізані кути також допомагають запобігти розшаруванню кутів, що може передчасно зруйнувати візитну картку.

Квадратні візитні картки

Квадратні візитні картки менше і зручніше, ніж їх звичайні колеги, що полегшує їх транспортування. Вони також підходять для більшості традиційних логотипів, особливо тих, які покладаються на квадрати або інші рівносторонні форми.

Квадратна візитна картка із закругленими кутами

Як і звичайні квадратні візитні картки, ця форма відмінно підходить для більшості традиційних логотипів, але має додаткову перевагу більш закінченого зовнішнього вигляду. Це може бути відмінним варіантом для розробників програм, оскільки вони можуть просто масштабувати свої значки, для правильної відповідності пропорціям цих карт.

Тонкі візитні картки

Ці картки мають традиційну довжину і більш тонку ширину. Ця форма відмінно підходить для підприємств і брендів, де потрібні гладкі лінії і стильний зовнішній вигляд. Салони, кравці і бренди високої моди, є хорошими кандидатами на цю форму.

Тонкі візитні картки з округленими кутами

Закруглені кути роблять уже стильні тонкі візитні картки ще більш елегантним. Вони добре працюють для модних і люксових брендів або будь-якого бізнесу, який прагне виділиться. Вони також добре працюють для художників, дизайнерів і фотографів з тієї ж причини.

Складені візитні картки

Ці карти пропонують в два рази більше місця, що дає дизайнерам додатковий простір для всіх видів контенту. Це робить їх відмінним вибором для підприємств, які хочуть включати знижки або купони в свій дизайн.

Візитні картки в формі листа

Такі візитки мають два заокруглених кута і два прямих. Ця приваблива форма ідеально підходить для брендів, які хочуть створити екологічну або природну атмосферу. Хоча форма листа робить його очевидним вибором для цих брендів, вони також добре підходять для дизайнів з полум'ям або водним мотивом. Підприємства, пов'язані зі здоров'ям, органічними продуктами харчування, газовими та кухонними приладами, можуть отримати вигоду з цієї форми.

Круглі візитні картки

Круглі візитні картки не так поширені і є вірним способом привернути увагу. Це відмінний спосіб продемонструвати закруглені логотипи. Ці візитки відмінно підходять для будь-якого бізнесу з круглим логотипом або для творчих професій, які хочуть, щоб їх запам'ятали.

Напівкругла візитна картка

Напівкруглі візитні картки надають багато динамізму будь-якому дизайну. Форма напівкола парадоксально говорить про рух і стабільність. Округлена сторона може гармонійно поєднувати популярні кругові логотипи, а прямокутна сторона може використовуватися для звичайних логотипів. Напівкруглі візитні картки можуть працювати дуже добре для організацій, які хочуть одночасно стати міцними, але інноваційними, такі як технологічні компанії, креативні агентства і деякі урядові установи.

Овальні візитні картки

Овальні візитні картки добре підходять для класичних овальних і довгастих логотипів, але вони також є хорошою альтернативою звичайним візиткам. Звичайні шаблони візитних карток можуть бути легко використані на цій формі з мінімальними змінами. Ви також не дуже часто бачите цю форму візитної картки, що робить її відмінним вибором, якщо ви хочете, щоб ваш бізнес запам'ятався.

Візитні картки з одним заокругленим кутом

Це безумовно не те, що ви бачите кожен день. Візитні картки з одним заокругленим кутом мають нетрадиційний зовнішній вигляд, що ідеально підходить для більш сміливих брендів. Творчі організації, які можуть використовувати цю привабливу форму візитної картки, отримають бонуси за дизайн. Подібно напівкруглим візиткам, округлений кут - відмінне місце, щоб включити класичний круглий логотип.

Це лише деякі з найбільш популярних форм нестандартних візиток. Ви можете вибрати одну з них для своєї компанії, а можете зупинитися на стандартному прямокутному варіанті. Цифрова друкарня VPM-Поліграф виготовить будь-яку візитку, яку ви виберете.