Як створити візитну картку

4 кращих поради, як створити візитну картку

Багато людей недооцінюють перспективу високоякісних візитних карток, при просуванні свого бізнесу або кар'єри. Добре розроблена візитна картка - це обличчя вашої фірми, яке представляє ваш бренд. Якщо ви хочете, щоб вас запам'ятали, варто ретельно розробити дизайн. Існують різні стилістичні напрямки, які застосовуються при спробі спроектувати ідеальну візитну картку. Кожна людина, фірма або бренд відмінні, і візитні картки повинні бути унікальними. Вони як сніжинки ділового світу! VPM Поліграф пропонує великий вибір параметрів друку і функцій для створення оригінальної візитки, яка буде працювати для вашого бренду краще будь-якої реклами.

Нижче наведені 4 поради зі створення візитної картки для вас або вашого бізнесу.

1. Мінімалізм - запорука успіху

Сьогодні весь світ прагне до спрощення і мінімалізму, це стосується і візитних карток.

Це ефективно з двох причин. Завдяки спрощенню вашу візитку легше читати, а інформацію з неї набагато легше запам'ятати. Вказуйте тільки найголовніше - назву бренду або ваше ім'я, коротку інформацію для ідентифікації та контактні дані. На візитній картці досить одного-двох номерів телефону, за якими клієнт зможе зв'язатися з вами. Не має сенсу включати свій мобільний, офісний, номер факсу на одній лише карті.

Інша справа - соціальні мережі. Просто іконок цих сайтів недостатньо, щоб клієнт з вами зв'язався. Вкажіть свої контактні дані для того, щоб вас з легкістю могли знайти, але не варто перераховувати всі соціальні мережі, в яких ви зареєстровані, щоб не захаращувати карту.

І, нарешті, намагайтеся дотримуватися одного, може, двох шрифтів. Вважається, що чим більше шрифтів ви використовуєте, тим важче читати інформацію.

Ви можете створити класичні і красиві візитні картки, включивши елегантний логотип і зробивши акцент на кольорі.

2. Розмір візитної картки

Коли люди думають про візитні картки є типові розміри, які приходять на розум: 90х50 мм, 90х55 мм, 85х55 мм. Чому б не зробити вашу карту відмінною від інших за рахунок нестандартного розміру? Ви можете вибрати європейський (85х30 мм) або спробувати створити квадратну карту. Ми можемо надрукувати 50х50 мм або 60х60 мм - обидва варіанти допоможуть вам виділитися серед конкурентів.

3. Використовуйте ваш простір

Люди роблять помилку, розміщуючи багато додаткової інформації на одному боці, коли насправді, це двостороння карта по тій же ціні, так чому б не використати це! Ви можете розмістити додаткову інформацію про себе на зворотному боці візитки. Навіть якщо включити тільки ваш логотип, це буде хорошим способом представити себе. Якщо у вас є багато контактної інформації, яка повинна бути включена на іншу сторону, можна відокремити її, поміщаючи свою веб-адресу або фізичну адресу з логотипом на одній стороні.

4. Виділяйтеся за допомогою фактури

Є дуже багато різних варіантів паперу для візитних карток. Кожен з них унікальний і може допомогти розповісти свою історію - так що вибирайте той, який найкраще підходить вашому бізнесу. Якщо ви представник компанії органічного харчування, не варто замовляти пластикову або глянсову картку. Використовуйте крейдований папір або структурований. Ці прийоми допоможуть створити природне, органічне відчуття.

З такою великою кількістю різних варіантів, які пропонує VPM Поліграф, ви можете грати на почуттях дотику і зору одночасно.

Ці прості способи створення візитної картки гарантують ефективний і професійний вид. Використовуйте правильний розмір для вас і вашого бізнесу, і не перестарайтеся в дизайні. Проста візитна картка з мінімальною інформацією є набагато ефективнішою, ніж та, яка перенасичена текстом.

Якщо у вас виникли питання з приводу дизайну, звертайтеся до нас. Наші дизайнери допоможуть розробити ідеальний варіант саме для вас. Щоб побачити приклади нашої продукції, відвідайте портфоліо.