Виробництво пластикових карт Рівне

Як робляться пластикові картки?

Пластикові картки набирають популярності з кожним роком. Ми вже не можемо уявити свого життя без картки:

 • Дисконтні пластикові картки;
 • Кредитні пластикові картки;
 • Страхові пластикові картки;
 • Рекламні пластикові картки;
 • Клубні пластикові картки;
 • Подарункові пластикові картки.

І це ще не повний список карток, якими ми користуємося щодня.

Та що там казати, навіть візитки та документи наразі вже у вигляді маленької пластикової карти, яку зручно зберігати в гаманці, носити із собою і брати в подорожі. Пластикові картки супроводжують нас завжди і всюди, але мало хто знає, як вони виготовляються.

Цифрова друкарня VPM Поліграф розкаже вам про процес виробництва пластикових карток в місті Рівне.

Першим і одним із основних етапів виробництва є розробка дизайну. Ви можете замовити будь-який вигляд своєї карти на розробку дизайну, або запропонувати свій. Якщо це пластикова карта, яка є візиткою вашого бренду, або дисконтна карта – то її вигляд має найбільше значення. Ви можете вибрати картку із білого пластика, прозорого, кольорового, навіть золотого чи срібного кольору. Можна вибрати матову, глянцеву чи фактурну ламінацію поверхні карти.

Наступним етапом виробництва пластикових карток є їх безпосередній друк. VPM Поліграф використовує сучасне власне обладнання, для друку на пластику. Друкуються картки на листах пластику, з подальшою вирубкою на окремі картки. Товщина картки може бути різною, в залежності від побажань замовника. Можуть бути як стандартні картки, так і надруковані на тонкому пластику. Можливе також виготовлення пластикових карток нестандартного розміру, наприклад клубні чи візитні картки.

Спершу друкується лицьова сторона на клейкому пластику, потім зворотня. Дві сторони між собою склеюються і сушаться у спеціальній сушилці. Далі іде процес ламінації під тиском і температурою для створення матової чи глянцевої поверхні. Завдяки цьому картка стає більш міцною і нанесена інформація не стирається з часом.

Після завершення цих операцій, пластикові картки відправляються на порізку і висічку. Лист пластику ріжеться навпіл. Залишається тільки зробити вирубку окремих готових карток. 
Після того, як картка надрукована, настає найцікавіше: нанесення ваших персональних даних – персоніфікація. На карту наносяться будь-які змінні данні:

 • Ембосування (видавлення номеру карти);
 • Тиснення фольгою (срібною, золотою, голографічною);
 • Ідентифікаційний номер;
 • Scratch-панель;
 • Смуга для підпису;
 • Магнітна смуга з особистим кодом.

Також можливе виробництво новітніх безконтактних смарт-карток.

VPM Поліграф має можливість виробляти від одного до 100000 екземплярів з мінімальним терміном виробництва в 1 день. І все це завдяки сучасному обладнанню та високоякісним матеріалам. А якщо ви хочете оцінити зовнішній вигляд картки, то можете замовити безкоштовний зразок – так ви будете впевнені, що отримаєте найкращий результат.

Ми сподіваємося, що після нашого огляду, ви отримали відповіді на всі питання стосовно виробництва пластикових карток.