Використання рекламних воблерів

Як збільшити продажі? - Використання рекламних воблерів

Існує безліч друкованих маркетингових матеріалів, які можуть допомогти вашій продукції виділиться серед сотень схожих. Сьогодні мова піде про найбільш простий у використанні, недорогий і ефективний спосіб - рекламні воблери.

Просувати свою продукцію в момент покупки товару досить легко з яскравими і творчими воблерами, які будуть привертати увагу клієнтів до ваших продуктів і переконувати їх, зробити покупку. Рекламні воблери є відмінним способом отримати клієнтів, звернути увагу на ваш бренд, коли вони знаходяться на стадії вибору продукції. Ви можете розмістити спеціальні пропозиції, ключову інформацію про товар або створити яскравий дизайн воблера, який зверне увагу покупця.

Отримайте кращу віддачу від витрачених коштів з рекламними воблерами, які займають мінімум місця, але пропонують максимальну віддачу. VPM Поліграф пропонує друк рекламних воблерів в Україні за найкращими цінами.

Воблери - це фірмові ярлики, які говорять буквально самі за себе. Вони вказують клієнтам на ваш продукт, даючи перевагу перед конкурентами, продукція яких лежить з вашої на одній полиці.

Воблери для торгових полиць є високоефективної рекламою, яка зазвичай використовується для всіх видів роздрібної торгівлі, включаючи: супермаркети, магазини, банки, телекомунікації, і магазини побутової техніки. Це один з кращих методів впливу на поведінку покупця на місці. Рекламні воблери найкраще працюють в місцях, переповнених однотипною продукцією, де є великий вибір для споживача одного і того ж самого продукту.

Переваги використання рекламних воблерів

Використання рекламних воблерів замість інших маркетингових матеріалів (наприклад, більших і дорожчих) має багато переваг:

Воблери легко проектувати, з використанням практично безмежного діапазону форм;

У них низька вартість друку і економічно ефективне поширення (вони невеликого розміру і здатні вписатися в обмеженому просторі);

Воблери зручні і прості в установці (кріпляться на двосторонній скотч або вирізані під слот на полиці, де зазвичай відображаються ціни);

Прекрасно поєднуються з іншими рекламними матеріалами в магазині, такими як плакати або листівки.

Крім залучення уваги до вашого продукту, ви також можете використовувати воблери, щоб:

Прорекламувати акції або спеціальні пропозиції. Відмінний спосіб підвищити впізнаваність бренду і виділитися серед конкурентів.

Продати продукт швидше. Якщо вам потрібно підвищити продажі певної продукції, зверніть увагу клієнтів за допомогою воблерів.

Взаємодія з клієнтами за допомогою QR-кодів. Воблери є відмінним способом для просування QR-коду - вони маленькі, і зручно розташовані на рівні очей. Все, що повинен зробити клієнт, це сфотографувати ваш QR-код за допомогою смартфона. Ваш веб-сайт або відео реклама буде завантажена їх на екран, і ви зможете надати корисний, освітній або розважальний контент, що збільшить коефіцієнт конверсії.

Вибирайте найбільш ефективну рекламу вашої продукції разом з VPM Поліграф.