Використання наклейок і стікерів в рекламі

Реклама бізнесу або бренду за допомогою наклейок та стікерів

Наклейки можуть бути хорошою формою реклами. Вони являють собою простий, унікальний, привабливий, економічний і ефективний спосіб реклами вашого бренду і бізнесу в очах потенційних клієнтів. Наклейки дозволяють легко поширювати інформацію про ваш бізнес, продукти, послуги або промо-акції. VPM Поліграф пропонує кілька варіантів друку наклейок, які ви можете використовувати для ваших маркетингових цілей.

Поліпшення експозиції бренду

Одним з найбільш поширених видів використання реклами бренду є стікери і наклейки. Чистий, яскравий, добре продуманий стікер, що запам'ятовується можна помістити на машину (наклейки на бампер), продукти, одяг і багато іншого. Можливості безмежні. Реклама не буває зайвою. Сильний вплив бренду призводить до широкого визнання. Ваш бізнес незабаром може стати ім'ям прозивним.

Використовуйте друковані наклейки для відображення ділової інформації. Наклейки можуть допомогти з відомістю бренду.

Збільшення обсягу продажів

Якщо ви плануєте продавати за спеціальною акції, створюйте і друкуйте наклейки, які звертають увагу на продавані товари. Наклейки можна також використовувати, щоб розмістити оголошення про продукцію або подію заздалегідь. Дозвольте клієнтам ознайомитися з майбутньою покупкою, оцінити її переваги. Використовуйте яскраві барвисті кольори, такі як жовтий і зелений, щоб привернути увагу клієнта.

Передача інформації

Наклейки і стікери є відмінним способом передачі інформації про продукти. Якщо продукт вже має певну інформацію, надруковану на його упаковці, ви можете розмістити іншу наклейку з жирним шрифтом, щоб зробити певну інформацію ясніше або акцентувати потрібні моменти. Наприклад, конкретні переваги продукції, технічні дані, важливі відомості. За допомогою наклейки можна розмістити додаткову інформацію до продукту, що допоможе збільшити продажі.

Нагадати про себе

Компанії, як правило, не роздають наклейки безпосередньо в їх магазині. Покупець і так вже перебуває на вашій території і не варто зайвий раз нагадувати про себе. Відмінним способом реклами буде розміщення і поширення наклейок чи стікерів на території проведення спеціальних заходів. Такий підхід допоможе привернути увагу до вашої компанії, і може генерувати дискусії про ваші товари і послуги. Коли роздаєте наклейки, обговорюйте інформацію про них під час роздачі. Це дозволяє потенційним клієнтам стати більш зацікавленими в діяльності вашої компанії.

Друк наклейок та стікерів

Висока якість друку і вдалий дизайн наклейки робить їх більш ефективними. У VPM Поліграф ми пропонуємо великий вибір стікерів різних розмірів. Ви можете замовити наклейку з матовим або глянсовим ламінуванням або з тисненням фольгою. Це допоможе надати професійний вид вашої продукції.