Використання листівок в маркетингу

Забавно, як маркетологи, схоже, забувають, що у нас є поштова служба, яку ми могли б використовувати для просування продуктів і послуг. Під час цифрових технологій більшість форм реклами і просування здійснюються онлайн. Тим не менше, немає ніякої шкоди і в використанні інших інструментів для додавання в свої онлайн-акції. І якщо ви шукаєте новий спосіб досягти своєї аудиторії, пропонуємо вам спробувати вивчити маркетинг листівок.

Ось деякі переваги використання листівок:

Розсилка з вітальними листівками

Якщо ви проводили рекламні акції до того, як вам доводилося збирати імена та адреси ваших клієнтів, ви можете використовувати ці дані для створення власного списку розсилки. Наявність власного списку розсилки допомагає класифікувати одержувачів ваших листівок - за віком, статтю, місцем розташування, інтересам і т. Д., Що, в свою чергу, дає вашим листівкам більше шансів дістатися до потрібних людей.

Але що, якщо у вас немає списку розсилки? Ви можете орендувати списки розсилки у інтернет-компанії. Вони можуть надати вам список розсилки відповідно до необхідної вам демографії.

Залучення отримувачів для відвідування магазину

Ваші листівки можуть включати купони, які одержувачі можуть використовувати в вашому магазині. Це також може бути запрошення на спеціальний захід. В принципі, ви можете використовувати свої листівки для поздоровлення зі святами. Хоча ви можете робити те ж саме по електронній пошті, доставка листівок робить процес більш особистим.

Нагадати клієнтам про те, хто ви

Важко ігнорувати те, що приходить на вашу пошту. Не можна сказати те ж саме про електронні листи. Листівки дешеві. Ось чому створення і відправка їх - це те, що ви можете зробити, навіть якщо у вас обмежений бюджет. Постійне нагадування вашому клієнтові про ваш бренд і його оновлення, про поточні рекламні пропозиції може збільшити продажі, щоб ваші листівки почали платити за себе.

Друк листівок протягом 1 - 3 днів

Ви завжди можете використовувати домашній принтер, але якщо ви дозволяєте професійній інтернет-друкарні робити друк для вас, то ваші листівки будуть готові до відправки через 1-3 дні. Листівки можна легко зробити. Якщо ви очікуєте швидких результатів, звертайтеся до нас.

Якщо ви шукаєте способи спростити створення поштових листівок, рекомендуємо вам звернутися до нашого дизайнера. Він розробить професійний і унікальний дизайн вітальних листівок для вашої компанії.