Виготовлення папок на замовлення

Новий продукт - картонні папки

Ми постійно розширюємо наш асортимент продукції і представляємо новий тип поліграфічної продукції - папки. З фірмовими папками для презентацій ви можете дійсно багато сказати, перш ніж почати презентацію. У призначених для користувача друкованих папках багато маркетингових застосувань, включаючи нові випуски продуктів, бізнес-пропозиції, привітальні пакети, матеріали для виставок, угоди про обслуговування клієнтів і багато іншого!

Ми пропонуємо виготовлення папок:

  • Папки для зошитів;
  • Папки для документів;
  • Папки-реєстратори;
  • Папки швидкозшивачі;
  • Папки для презентацій;
  • Папки з затиском.

Розміри папок

Складений розмір стандартної папки становить А4 і А5. Вона призначена для зберігання стандартних аркушів друкованого матеріалу в кишенях папки.

Можливо виготовити практично будь-яку папку нестандартного розміру.

Виготовлення папок проводиться як з кишенями, так і без них, в залежності від особливостей замовлення. Кишені в папках призначені для зручності зберігання листів і документів.

Друк папок

Друк папок здійснюється на папері, ламінується та каширується на картон. Застосовується кольоровий цифровий друк з однієї або двох сторін.

Можливо виготовлення папок з твердою обкладинкою, що підвищує її експлуатаційні властивості і знаходить застосування для зберігання документів або зошитів. Папки з твердою обкладинкою зазвичай виготовляються як папки-реєстратори, папки для зошитів, папки на кільцях. Такий тип папок має велику ширину торця і вміщує велику кількість документів.

Додаткові функції

При друку папок доступні такі види обробки, як ламінування, тиснення фольгою, фігурна висічка.

Ви також можете вибрати папку з різною кількістю кишень.

Кишені можуть мати розрізи для розміщення вертикальної або горизонтальної візитної картки, компакт-диска, міні-CD або DVD-диска, брошури або іншого друкованого матеріалу.

Ви можете помістити велику брошуру або каталог у папку і зшити для стильного і постійного каталогу товарів або презентації з додатковими матеріалами в кишенях. Друковані продукти, включаючи блокноти, можна приклеїти всередину папки.

Дизайн папок

Ми розробляємо дизайн папок на замовлення, щоб ви могли отримати максимальну вигоду від виготовлення папок. У нас є досвідчені дизайнери, які будуть працювати один на один з вами за розумною ціною.

Звертайтеся до наших менеджерів для отримання детальної інформації та оформлення замовлення.