Виготовлення паперових пакетів

Друк паперових пакетів на крафт папері

Використання паперових пакетів з крафт паперу в наші дні звична справа. І це зрозуміло, враховуючи її переваги. Паперові пакети з такого паперу екологічно чисті, не забруднюють навколишнє середовище, міцні, зручні і красиві.

Але спочатку паперова упаковка була доступна не всім. Процес виготовлення паперу був дуже трудомістким і дорогим, і доступний був лише у вищих верств суспільства. Паперову упаковку і картонні коробки використовували тільки для упаковки дорогих товарів.

Під кінець 20-го століття паперову упаковку практично замінили поліетиленові пакети. Вони були недорогими у виробництві, зручними і практичними. Але це тільки перше враження. Через кілька років люди зрозуміли, що зберігання харчових продуктів в пакетах з синтетичних матеріалів призводить до того, що продукти швидше псуються. Така упаковка не дає «дихати» продуктам, не терпить нагрівання і практично не розкладається, створюючи непоправної шкоди природі.

Це і призвело до того, що ми знову повернулися до паперових пакетів з крафт паперу. Процес виробництва такого типу паперу істотно змінився за довгі роки, що дозволяє використовувати її при масовому виробництві паперових пакетів.

Поширення паперових пакетів в наші дні важко переоцінити. Для того, щоб переконатися в цьому, досить просто відвідати продуктовий магазин. Велику кількість продукції вже пакують в паперові пакети. Звичайно, ще залишилися продукти, яким необхідна целофанова обгортка, але їх кількість стрімко падає.

Паперові пакети призначені не тільки для зберігання і транспортування продуктів, але і для багатьох інших цілей. Зараз виготовляються подарункові паперові пакети з красивим малюнком. Мало того, тепер ви можете замовити друк паперових пакетів за власним дизайном. VPM Поліграф надає послуги друку пакетів на замовлення. Завдяки такій продукції, ви можете зробити своє свято унікальним і неповторним, будь то день народження, весілля, вечірка або день народження дитини.

Пакети з крафт паперу знайшли широке застосування на виставках, офіційних зустрічах, благодійних акціях або політичних подіях. На таких заходах використовуються пакети з логотипом фірми.

Також паперові пакети застосовуються як пакети для покупок клієнтів бутиків або салонів краси. Такий вибір упаковки суттєво впливає на впізнаваність і престижність закладу.

Паперові пакети з крафт паперу з дизайнерським візерунком не залишать непоміченим вас, ваш захід або вашу кампанію. Адже така упаковка є просто витвором мистецтва! Ви можете використовувати ламінування, тиснення фольгою, фігурну висічку і перфорацію, щоб створити свій шедевр паперових пакетів. Це не тільки відмінний тип упаковки, але і вдалий маркетинговий хід, який буде працювати на вас. Ви зможете піклуватися про навколишнє середовище і про своїх клієнтів одночасно.

Використання паперових пакетів доступно і вигідно. VPM Поліграф виробляє паперові пакети малими і середніми тиражами, забезпечуючи професійний зовнішній вигляд друкованої продукції. Ви отримуєте безкоштовну рекламу у вигляді зручного і практичного паперового пакету.