Візитки з тисненням

Візитки з тисненням привертають увагу

Візитна картка або візитка - це не тільки обличчя компанії, але і ваш особистий помічник. Для того, щоб ваша візитка говорила за вас, потрібно зробити її відмінною від інших. Прекрасний спосіб зробити вашу візитку унікальною - замовити візитки з тисненням.

Що таке тиснення візиток?

Тиснення фольгою візитних карток - це додавання ефекту піднятих букв з покриттям металічною фольгою. Якщо ви замовляєте пластикові візитки, то можна зробити ембосуванням з подальшим нанесенням фольги.

Тиснення або ембосування візиток підвищить їх вартість, але це того варто. Якщо вам потрібен бюджетний недорогий варіант візитної карти, то слід вибрати інший тип візитки.

Недорогі візитки проти візиток з тисненням

Недорогий, банальний дизайн візиток, за визначенням є простим і не запам’ятовується. Ваша мета - за допомогою візитної картки зробити фантастичне перше враження і забезпечити, щоб ваші потенційні клієнти запам'ятовували вас. Тиснення вашого логотипу або тексту на візитці залишиться в спогадах людей через унікальне тактильне відчуття і металевий блиск. Вони зможуть побачити різницю між вашою і типовою карткою, оскільки елементи з тисненням кидаються в очі на відстані. Ваші клієнти побачать контраст між основною частиною і текстом з тисненням, ваш логотип, виділений золотою або срібною фольгою, не залишиться без уваги. Ваші клієнти можуть навіть запитати про вашу візитку з тисненням, що дає вам можливість розширити розмову. У будь-якому випадку, ефекти тиснення або ембосування на вашій карті змусять людей зосередити свою увагу на вашому бренді, а не складати візитну картку в свої гаманці, не замислюючись.

Пластикові візитки з ембосуванням

Пластикові візитки самі по собі виглядають представницькими і ефектними. А якщо додати ембосування на пластикову візитку, вона стане ще більш унікальною. Застосовується ембосування англійського тексту або номера. Ви можете виділити будь-яку частину дизайну - від вашого імені до номера телефону.

Для створення ще більш дивного і оригінального дизайну, ви можете замовити прозору пластикову візитку. Ви можете виділити елементи дизайну за допомогою цифрового кольорового друку.

У цифрової друкарні VPM-Поліграф ви можете замовити:

  • Візитки з тисненням;
  • Пластикові візитки з ембосуванням;
  • Прозорі пластикові візитки.

Замовляйте візитки онлайн, вибираючи дизайн прямо у нас на сайті.