Візитки із золотим тисненням. Виглядають дорого, коштують дешево!

Серед асортименту аналогічної продукції візитка з золотим тисненням є найбільш виграшним варіантом в силу ряду причин:

  • яскравий, розкішний дизайн;
  • втілення будь-яких фантазій;
  • неймовірний контраст золота з матовою поверхнею самої візитки;
  • привертає увагу потенційних споживачів зовнішнім виглядом;
  • підходить для VIP-персон;
  • написи не стираються навіть через тривалий час;
  • такий виріб дійсно шкода викинути, тому його володар завжди буде мати при собі інформацію про ваше підприємство.

Такі візитки стануть способом прояви вашої індивідуальності, оскільки тиснення золотом надає виробу більш яскравий і впізнаваний зовнішній вигляд.

Друкарня VPM-Поліграф працює на користь своїх замовників, тому ми готові втілити будь-які ваші ідеї. Якщо потрібна допомога в розробці дизайну, ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Крім того, ми готові показати вам весь процес друку тиражу, тому що двері нашої друкарні відкриті для улюблених клієнтів.

Особливості друку візиток з тисненням золотом

Тиснення візиток має на увазі перенесення текстури на картон за допомогою тиску кліше, яке нагрівається до 200 оC. Кліше - це металева або полімерна пластина, яка під тиском притискається до запечатуваної поверхні і друкує потрібний фрагмент тексту або зображення. Процес тиснення досить копіткий і складний, тому вимагає максимуму концентрації уваги від фахівця. У зв'язку з цим вартість і термін виготовлення даної послуги трохи вище, ніж для друку звичайних візиток. Тут важливо визначитися, що потрібно саме вам: витратити гроші на хорошу рекламу і отримати з її допомогою в кілька разів більше або заощадити, але витратити кошти неефективно? Ми готові допомогти вам визначитися з вибором! Приїжджайте до нас в офіс або телефонуйте.

Візитки із золотим тисненням стануть вашою презентацією і надійним другом. Тримаючи в руках красиву, незвично оформлену візитку, споживач абсолютно точно зацікавиться послугами вашої компанії.

У друкарні VPM-Поліграф ви можете замовити золоті візитки, що виготовляються за допомогою фольги (гладка поверхня) або за допомогою конгрева (рельєфна, опукла поверхня). Матеріал, який ми використовуємо в якості основи, - крейдований картон різних розмірів. Приїжджайте в друкарню з готовими макетами, або замовляйте дизайн візиток. Будемо творити і просувати ваш бізнес разом.

Ми пропонуємо вам вигідні умови співпраці, на яких ви отримаєте якісні, креативні вироби, а ми - задоволених клієнтів. Кваліфіковані й досвідчені співробітники компанії працюють на новітньому обладнанні, тому в якості виготовленої продукції ви можете не сумніватися. Ви можете оформити замовлення онлайн або в нашому офісі в Рівному.