Широкоформатний друк

5 порад для ефективного широкоформатного друку

Коли ви друкуєте рекламний щит, плакат, гігантський банер - ставки високі, і проблеми отримання ідеального широкоформатного друку можуть бути великими. Не всі файли підходять для широкоформатного друку, і навіть найменша помилка може стати дуже дорогої проблемою. Найчастіше, широкоформатний друк друкується на дорогих матеріалах, як вініл, плівка, що клеїться, перфоплівка або пластик, і вимагає спеціальних, дорогих чорнил, які здатні витримати сонце і негоду.

Ось кілька порад, для того, щоб широкоформатний друк вийшов з першого разу.

1. Перевірте настройки камери

Якщо ви плануєте перетворення фотографії в широкоформатний друк, то доцільно змінити налаштування камери для найбільшого розміру зображення і з найвищою роздільною здатністю перед зйомкою. Знімки краще робити в RAW форматі, а не JPG.

2. Порахуйте пікселі

Варто враховувати, що незалежно від того, наскільки добре зображення виглядає на екрані, неможливо передбачити, як воно буде виглядати в широкому форматі просто подивившись на нього. Для розрахунку максимального розміру друку зображення, потрібно розділити ширину і висоту (в пікселях) на 300. Наприклад, зображення 4800 х 2700 пікселів призведе до 16 х 9 дюймів в друкованому форматі.

Ви знали? 300 - це мінімальна кількість пікселів на дюйм (PPI), які необхідні для високоякісного друку, особливо якщо ви плануєте друкувати великий формат.

3. Не масштабуйте образи

Ніколи не варто покладатися на програмне забезпечення для редагування фотографій при зміні розміру зображення. Якщо ви використовуєте програмну можливість зміни розміру для того, щоб зробити зображення більше, це призводить до втрати якості зображення.

4. Використовуйте векторну графіку

На відміну від JPG, JPEG і BMP зображень, векторна графіка складається з так званих «векторів» замість пікселів. У той час як збільшення зображення в пікселях часто призводить до нечіткого зображення, векторні зображення можна легко масштабувати до дуже великих розмірів без втрати якості.

5. Зверніться до професіоналів

VMP Поліграф має великий досвід у виготовленні широкоформатного друку, тому вам не варто турбуватися про якість зображення. Якщо ви не знаєте, як самостійно правильно підібрати макет для друку, ми можемо допомогти. Наші дизайнери виготовлять макет в короткі терміни, який буде відмінно виглядати у великому форматі. Використовуючи сучасні технології, обладнання та якісну фарбу, ми робимо якісний широкоформатний друк, який відповідає вимогам стандартів якості і вимогам замовника.

Отримати якісний широкоформатний друк досить просто, якщо ви будете слідувати нашим простим порадам.