Швидкий друк бірок - нове обладнання

Швидкий друк бірок - нове обладнання. Паперосверлильна машина Nagel Citoborma 111

Послуга друку бірок для одягу, ювелірних виробів і інших товарів користується великим попитом серед виробників, власників магазинів і торгових центрів.

Чим більше виробництво і чим масштабніше ваші плани з розвитку бізнесу, тим більш усвідомлено слід підходити до питання створення бірок і ярликів для товару. Крім креативного дизайну, потрібно подбати про технічну сторону питання і знайти надійну друкарню з професійним друкарським обладнанням. VPM-Поліграф стане тим самим надійним партнером, який забезпечить ваш бізнес якісною друкованою продукцією.

Постійне оновлення друкарських машин дозволяє нам швидко та якісно друкувати великі тиражі бірок та іншої продукції на замовлення. Для створення отворів в друкованій продукції, ми придбали нову надійну машину Nagel Citoborma 111.

Особливості паперовсерлильної машини Nagel Citoborma 111

  • Настільний одноголовочний апарат Citoborma 111 має невеликі габарити.
  • Призначений для виконання невеликих обсягів робіт.
  • Оснащений однією сверлильною головкою.
  • Рухомий стіл, що настроюється під стандартні формати паперів.
  • Затиск свердла здійснюється гвинтом.
  • Свердління відбувається в ручному режимі за допомогою рукоятки.
  • Є 4 фіксовані програми свердління.

Верстат призначений для виготовлення отворів товщиною до 50 мм. Можливо свердління паперу, картону, текстилю, шкіри і штучних матеріалів.

Сфера застосування паперосверлильної машини найрізноманітніша. Це архівація документів різного призначення, скріплення цінних паперів, створення каталогів, перекидних календарів, виготовлення блоків для органайзерів і бірок на товари, підшивка документів, факсів, рекламних проспектів.

Професійний друк бірок та ярликів на замовлення

Наша компанія здійснює ексклюзивний друк бірок для одягу на вигідних умовах. Виробництво бірок на замовлення, крім безпосередньої їх роздруківки, включає також надання виробу необхідної форми, свердління отворів під кріплення і т.д. У своїй роботі ми використовуємо якісний крейдований папір, картон, а також спеціальне обладнання, яке дозволяє оптимізувати процес друку в будь-якому тиражі. Замовник може запропонувати свій дизайн ярликів або вибрати один із запропонованих варіантів.

Друк від VPM-Поліграф доступний не тільки замовникам з Рівного, але і жителям інших міст України. У нас діють гнучкі умови оплати і доставка готової продукції зручною для вас транспортною службою.