Швидкий цифровий друк

Швидкий цифровий друк - це реально!

VPM-Поліграф завжди гарантує якість і швидкість виконання замовлень на цифровий друк. Для того, щоб наші клієнти були впевнені в тому, що їх друкована продукція буде виконана вчасно, ми постійно розширюємо і оновлюємо обладнання.

У цій статті мова піде про основне обладнання цифрової друкарні VPM-Поліграф - системи промислового кольорового друку.

На виробництві нашої друкарні використовуються два потужних сучасних принтера - Konica Minolta bizhub PRO С6500 і Konica Minolta bizhub PRESS C6000. Ці друкарські машини, використовуючи передові технології, мають можливість швидкого цифрового друку, забезпечуючи швидкість друку до 65 аркушів за хвилину кожна.

Сучасні технології та автоматизація процесу друку дозволяє не тільки забезпечувати повнокольоровий друк високої якості, але і друкувати дрібні деталі з високою роздільною здатністю. Ці системи друку дозволяють друкувати на різних типах паперу щільністю до 300 гр/м2. Максимальний формат друкованої продукції - А3, але можливий і широкоформатний друк - це виготовлення банерів розміром 300 х 1200 мм.

Наявність двох сучасних систем друку дозволяє нам забезпечувати постійну і безперебійну роботу. Друк поліграфічної продукції виробляється в максимально короткі терміни, а в разі виходу з ладу однієї системи друку, ваше замовлення буде виконано на інший. Такий підхід до виконання замовлень дозволяє гарантувати якість і швидкість цифрового друку.