Швидкий чорно-білий друк

Швидкий чорно-білий друк – збільшення наших можливостей

Якісний цифровий друк забезпечує вчасне та професійне виконання вашого замовлення. Велика кількість поліграфічної продукції потребує кольорового друку, але й монохромний або чорно-білий друк не збавляє позицій.

Для того, щоб ваш бізнес отримував більше від чорно-білого друку, ми розширюємо наші виробничі потужності. Цифрова друкарська машина Konica Minolta bizhub PRO 951 може забезпечити якісний та швидкий чорно-білий друк, тому вона була обрана на додачу до встановленого обладнання.

Переваги цифрового чорно-білого друку

Цифрова друкарська машина Konica Minolta bizhub PRO 951 була обрана, тому що має ряд переваг перед іншими друкарськими машинами. За допомогою цього обладнання ми можемо запропонувати нашим клієнтам ще більше можливостей монохромного друку:

  • Швидкий чорно-білий друк. Ми виконаємо ваше замовлення за кілька годин, а не днів;
  • Гарантована якість друку. Кожен примірник поліграфічної продукції з чорно-білим друком буде високої якості без неприємних несподіванок;
  • Більше додаткових послуг. Ви можете замовити брошурування чорно-білої поліграфічної продукції відразу після друку;
  • Автоматизація обладнання. Автоматизація обладнання не тільки прискорює друк, але й виключає людський фактор з виробництва.

Ще більше можливостей чорно-білого друку

Ми розуміємо, що кожен клієнт хоче отримати своє замовлення в короткий термін. Цифрова друкарська машина Konica Minolta bizhub PRO 951 має можливість забезпечити високу надійність і продуктивність наряду з максимальною швидкістю. Наше обладнання має вражаючу швидкість друку - 95 сторінок A4 за хвилину і 55 сторінок A3 за хвилину. Висока надійність друкарської машини гарантує вчасне виконання замовлення на чорно-білий друк без збоїв.

Стандартний формат чорно-білого друку – А3 та А4. Якщо вам потрібна поліграфічна продукція меншого розміру, ми зможемо порізати її на гільйотині.

Ми маємо можливість друкувати на папері різної щільності – використовувати папір щільністю 300 г/кв.м для дуплексного друку та 350 г/кв.м при використанні лотків додаткової касети великої ємності PFU.

Передові технології чорно-білого друку

Крім швидкого виконання замовлення, дуже важлива якість зображення. Наше обладнання не тільки забезпечує високу якість друку, але й може друкувати напівтони чіткої роздільної здатності. Це досягається завдяки використанню сучасних технологій друку - полімеризованого тонера Simitri® HD і світлодіодної технології друку з роздільною здатністю 1 200 х 1 200 dpi. Ця технологія призначена для розпізнавання найменших шрифтів та плавного переходу напівтонів. bizhub PRO 951 може використовуватись для перетворення кольорових зображень в чорно-білі. Для цього використовується функція CIE, яка підвищує якість зображення при перенесенні кольорів RGB в монохромний друк, забезпечуючи велику кількість відтінків сірого з плавним переходом.

 Для того, що оператор мав широкий спектр можливостей контроля процесу друку і налаштування оптимальної якості, використовується утиліта Tone Curve Utility.

Для того, щоб зекономити час на брошурування поліграфічної продукції, відразу після друку виконується зшивання на скоби чи автоматичне брошурування на кільця.

Постійне оновлення та розширення лінії обладнання дозволяє нам забезпечувати безперебійну роботу та непереривний процес цифрового чорно-білого друку. Тепер задовольнити всі забаганки клієнтів ми можемо в найкоротші терміни, забезпечуючи високу якість чорно-білого друку.