Що таке брошура?

Що таке брошура?

Маленькі книги в м'якій обкладинці, такі як ці кишенькові гіди, зазвичай називаються брошурами.

Як і багато термінів друку, слово «брошура» може бути кілька неоднозначним. Хоча формальні визначення рясніють, вони часто конфліктують один з одним за специфікою. Проте, всі згодні з тим, що брошура відноситься до «маленької книги».

Але які саме характеристики визначають, чи мала книга? Маючи великий досвід в поліграфічному бізнесі, ми можемо сказати вам, що коли клієнт посилається на свій проект як на брошуру, це зазвичай означає:

1) розміри ширини і висоти відносно малі або

2) кількість сторінок досить невелике або

3) два попередніх пункти разом.

Також можна з упевненістю сказати, що брошура завжди матиме паперову обкладинку. Крім того, більшість брошур створюються за допомогою методу брошуровки на термоклей.

Книга в м'якій обкладинці або на металевий пружині може іноді згадуватися як брошура, якщо її фізичні розміри малі, наприклад, кишеньковий гід або міні-довідник. Проте, книга з твердою обкладинкою ніколи не буде називатися брошурою ... незалежно від її розмірів або кількості сторінок.

Методи палітурки брошур

Обкладинка на термоклеєвій основі - популярний і недорогий метод брошюровки, який використовується для створення брошур різних розмірів.

Оскільки палітурка на термоклей ідеально підходить для брошурування обмеженої кількості сторінок, цей метод найчастіше використовується для створення брошур. Перед подачею свого проекту в друк, уточніть максимально можливу кількість сторінок, яке може вмістити брошура в нашій друкарні.

Брошури, які зазвичай зшивають на термоклей, включають в себе керівництва з експлуатації, програми заходів, інформаційні бюлетені, комікси, більш тонкі журнали і каталоги.

Друк брошур можна замовити в нашій цифровій друкарні. Цифровий метод друку дозволяє виготовляти брошури малими тиражами і в короткий термін. Ви можете замовити верстку і дизайн будь-яких друкованих видань, які вам потрібні. Ми гарантуємо стабільно низькі ціни і високу якість всіх друкованих виробів.