Секрети цифрового друку

Цифровий друк - як це працює

Друк простий, так всі думають. Ви просто натискаєте кнопку «Пуск», і все!

Якби все було так просто, то у нас би була не робота, а мрія. Але подумайте про проблеми з домашнім принтером і помножте їх на десять!

На щастя для нас, у нас є багато досвідчених операторів друку (як офсетного, так і цифрового), що працюють на складних машинах, які роблять набагато більше, ніж просто накладають чорнило на папір. У цій статті ми розповімо, як наша робота стає витвором мистецтва.

Цифровий друк - як все відбувається насправді

Ми маємо великий досвід в поліграфії, сучасне обладнання, досвідчених фахівців, але цифровий друк був і буде досить складню, але дуже захоплюючою частиною нашої роботи.

Але як ми це робимо? Ну, ми не можемо розповісти вам все наші секрети, але ми розповімо те, що вам потрібно знати.

Нам потрібно багато чого зробити, перш ніж натискати кнопку друку - все починається з додрукарської підготовки.

Як тільки ми отримаємо файл, нам потрібно переконатися, що він налаштований правильно. Для завдання друку з хорошим чистим і чітким зображенням нам необхідно переконатися, що зображення і файл збережені з досить високою роздільною здатністю. Промисловий стандарт 300dpi.

Стандартний екранний перегляд при 72dpi, тому, хоча зображення відображаються нормально на екрані, це не означає, що воно буде чітким при друку. Картинки, зроблені камерою або телефоном, повинні бути на найвищих налаштуваннях. Просто тому, що ви можете взяти 10 000 зображень на своїй камері, але це не означає, що ви зможете роздрукувати будь-яку гідну фотографію.

Вам також необхідно переконатися, що у вас є позначки краю друку на вашому макеті. Після обрізки, вони гарантують, що в остаточному обрізаному документі не будуть з’являються незапечатані краї. Дуже складно друкувати точно до краю аркуша паперу, тому для цього необхідно надрукувати трохи більшу площу, ніж це необхідно, а потім обрізати папір до необхідного готового розміру.

Як тільки все це буде зроблено, файл буде збережений і відправлений на друк.

Більшість друкованих матеріалів, які ви бачите в своєму повсякденному житті, друкуються тільки з чотирьох кольорів. Якщо ви візьмете збільшувальне скло і уважно подивіться на газету або листівку, ви побачите наступні кольори: блакитний, пурпурний, жовтий і чорний.

І це перш, ніж ми почнемо друкувати!

По-перше, я розповім вам про друкарські машини. Ми друкуємо на цифрових друкарських машинах Konica Minolta bizhub PRO. Ці цифрові друкарські машини дозволяють друкувати кольорові зображення у високій якості з великою швидкістю.

Вони працюють від тонкого паперу 80 г/м2 (що відмінно підходить для товстих книг з великою кількістю сторінок) до 350 гр / м2 (запрошення і візитні картки і т. д.), але це не зупиняє нас досягнутому.

Ми також можемо виготовляти банери, розміром 300 на 1200 мм - і це все на цифрових друкарських машинах!

Як працює цифровий друк

Моя улюблена річ в цифровому друці - це те, що ви можете персоналізувати. При натисканні на кнопку міняти і стирати інформацію кожен раз, коли вам потрібно. Цифровий друк дозволяє вам персоналізувати поліграфічну продукцію дуже легко.

Ми сподіваємося, що відповіли на всі ваші запитання, які стосуються цифрового друку, і що ще більш важливо, які фантастичні можливості для вашої роботи відкриває світ цифрового друку.
Якщо вам потрібен якісний цифровий друк з доставкою, звертайтеся в цифрову друкарню VPM-Поліграф, і ми реалізуємо ваші ідеї.