Розпочато календарний сезон 2017

Календарний сезон 2017 оголошується відкритим!

З радістю повідомляємо вам, дорогі друзі, що почався новий календарний сезон 2017, а це значить, що ми випускаємо нову продукцію. Ви зможете вибрати оптимальний вид календаря для офісу, дому або на подарунок. Компанія VPM Поліграф пропонує замовити календарі з вашої рекламною продукцією або з нашим дизайном за найкращими цінами в Україні:

  • настінний календар;
  • перекидний календар;
  • настільний календар;
  • кишеньковий календар.

А тепер трохи докладніше поговоримо про нашу продукцію.

Настінний календар

Настінний календар випускається в шести видах, так що вам буде дуже легко підібрати той вид календаря, який вам необхідний. Для реклами вашого бізнесу, ми пропонуємо настінний квартальний календар. Ви можете розмістити від одного до трьох рекламних полів на календарі, в залежності від обраного вами дизайну. Квартальний настінний календар дуже зручний тим, що ви можете бачити три місяці відразу і планувати важливі події наперед. Дата виділяється за допомогою червоного пластикового бігунка, для легшого сприйняття числа. По закінченню поточного місяця, лист відривається. Рекламний блок з'єднується з календарними за допомогою металевої пружини. Настінний календар з вашою рекламою неодмінно стане в нагоді для офісу, а також стане відмінним подарунком для ділового партнера.

Перекидний календар

Перекидний календар також кріпиться на стіну, але листи по закінченню місяця, перевертаються, а не відриваються. Перекидний календар розроблений таким чином, що ви можете розмістити рекламу на лицьовій стороні календаря. Перекидний календар, також, як і настінний, має тиснення фольгою, ламінацію і фігурну висічку за вашим бажанням.

Настільний календар

Якщо вам необхідний компактний календар 2017, то настільний календар - найкращий вибір. Настільний календар виготовляється двох форм: Пірамідка і Будинок. Настільний календар Пірамідка виготовляється з цупкого паперу з одного боку і бігуется в трьох місцях. Це необхідно для того, щоб уникнути тріщин на папері, під час експлуатації. Настільний календар Будинок друкується на щільному папері з рекламою на лицьовій стороні. Календарні листи кріпляться на металеву пружину і перекидаються. Для стійкості, настільні календарі скріплюються внизу скобами або двостороннім скотчем.

Кишеньковий календар

Кишеньковий календар друкується на якісному крейдяному глянцевому папері. За вашим бажанням, ми надаємо післядрукарські послуги, такі як: ламінування, закруглення кутів і ін.

Всі види календарів друкуються на власному обладнанні, проходять ретельний контроль якості. Компанія VPM Поліграф виконує друк календарів на замовлення за вашим або власним дизайном.

Ціни та перелік календарів.